Saugirdas Vaitulionis rekomenduoja: 5 dėmesio verti serialai

Užklupus žiemiškiems orams, žmonės renkasi daugiau laiko praleisti ne lauke, o namuose. Populiariausias užsiėmimas šiltai susisukus į pledą – žiūrėti filmus ir serialus. Deja, ne visada  lengva išsirinkti, ką žiūrėti. Kad palengvintų šią užduotį, komunikacijos ekspertas, žurnalo „L’Officiel Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis dalijasi savo penkiais mėgstamais serialais.

Vaitulionis sako, jog mėgsta įtraukiančius, įtempto siužeto serialus, kuriuos žiūrėdamas turi galimybę spėlioti, kokia jo baigtis ar kuris personažas įvykdė vienokį ar kitokį veiksmą. Jis atvirauja, jog dažniausiai nedaug epizodų turinčius serialus peržiūri vienu prisėdimu. Komunikacijos ekspertas išvardijo kelis mėgstamus serialus, kurie tikrai bus verti ir jūsų dėmesio.

„Monstras: Džefrio Dahmerio istorija“ (angl. Monster: The Jeffrey Dahmer Story)

Šį rudenį  internetą sudrebino tikrais faktais paremtas kriminalinis serialas apie serijinio žudiko ir kanibalo Džefrio Dahmerio istoriją. Kaip teigia S. Vaitulionis, būtent dėl mistika apipintos realios istorijos jis taip įtraukia.

 „Visiška sensacija ir naujiena. Aš labai mėgstu serialus, kurie yra paremti tikra istorija, todėl šis buvo toks, kuris įtraukė nuo pirmos serijos. Vieno klaikiausių serijinių žudikų istorija mane įtraukė ir šokiravo, todėl tas dešimt serijų peržiūrėjau per vieną savaitgalį. Beprotiškai sužavėjo pagrindinio aktoriaus Evano Peterso vaidyba, turiu pripažinti, jog esu jo gerbėjas“, – dalijasi S. Vaitulionis.

„Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. American Horror Story)

Jau daugiau nei dešimtmetį rodomas serialas „Amerikietiška siaubo istorija“ dėl aktorių profesionalumo ir intriguojančio siužeto pavergė viso pasaulio, įskaitant S. Vaitulionio, širdis. Kaip tikina komunikacijos ekspertas, nesunku susižavėti serialu, kai jame personažai – itin dinamiški.

„Šiame seriale taip pat vieną pagrindinių personažų įkūnija Evanas Petersas. Iš tiesų „Amerikietiška siaubo istorija“ mane labiausiai ir žavi aktorių profesionalumu – kiekvieną sezoną tie patys artistai atskleidžia vis kitokį personažą. Žiūrovas gali stebėti jų virsmą, kaip keičiasi vaidyba. Viename iš sezonų vaidina Makolis Kalkinas, kurį mes įpratę matyti vaidinantį jo vaikystėje, todėl šiek tiek keista žiūrėti į jį ne į kaip mažą berniuką, o suaugusį vyrą“, – tikina komunikacijos ekspertas.  

Vaitulionio teigimu, tokiuose siaubo serialuose kaip šis, gausu scenų, nufilmuotų tamsoje, tad, kad geriau įsijaustų į siužetą, komunikacijos ekspertas renkasi įrenginius, geriausiai perteikiančius istorijos intrigą: kokybišką garso įrangą bei ryškumą garantuojantį televizorių. Šį klausimą S. Vaituliuonis patiki „Samsung OLED“ televizoriui, dėl kurio ryškumo neįmanoma praleisti net smulkiausių serialo detalių, o tai – leidžia dar labiau įsijausti į siužetą.

„Stebėtojas“ (angl. The Watcher)

Kitas dėmesio vertas serialas, kurį išskiria S. Vaitulionis, yra  tikrų įvykių įkvėptas detektyvas pavadinimu „Stebėtojas“.

„Tai buvo vienas iš tų serialų, kurį pradėjęs, negalėjau eiti miegoti, kol nepabaigiau. „Stebėtojas“ su jame vaidinančia Naomi Watts intrigą išlaikė iki pat paskutinės serijos, kurią žiūrėdamas vis spėlioji, kas bus toliau. Ir kaskart nustembi. Serialas irgi yra paremtas tikra žmogžudystės istorija, kurią žiūrėdamas negali nuspėti, kaip vystysis veiksmas“, – dalijasi S. Vaitulionis.

„Kaltės kaina“ (angl. Damages)

Dar vienas dėmesio vertas kūrinys – amerikiečių sukurtas teisinis serialas „Kaltės kaina“. Jis, anot S. Vaitulionio, iš lupų į lūpas rekomenduojamas visiems jo draugams.

„Nebijau pasakyti, jog šis serialas yra tikriausiai vienas geriausių, ką aš mačiau paskutiniu metu. Rekomendavau jį visiems draugams ir kas peržiūrėjo, labai dėkojo ir sakė: „Oho! Tikrai geras!“ Šis serialas patraukė bei prikaustė ir tuo, jog nėra nuspėjamas ir visą istoriją galvoji: „Kas čia ką padarė? Kas blogietis?“ Aišku, prisidėjo ir tai, jog aš esu visiškas pagrindinės aktorės Glenn Close fanas. Mano nuomone, ji yra visiškai nuostabi, viena talentingiausių aktorių“, – sako komunikacijos ekspertas.

„Draugai“ (angl. Friends)

Galiausiai, klasika tapęs ir visų širdys pavergęs serialas „Draugai“ taip pat yra ir S. Vaitulionio favoritas. Kaip teigia komunikacijos ekspertas, tai serialas, kuris padeda ištverti streso kupiną dieną.

„Šis serialas man veikia kaip vaistai nuo blogos nuotaikos. Jis tikrai visiems puikiai žinomas, ir, nors sukurtas prieš beveik 30 metų, yra absoliučiai nesenstantis. Tu žiūri tas tūkstantį kartų matytas serijas ir juokiesi lygiai taip pat, lyg žiūrėtum pirmą kartą. Net dalį dialogų tarp personažų moku atmintinai, bet kai reikia pravalyti galvą, pabėgti nuo darbinių rūpesčių ir minčių, palikti tą „darbinę galvą“, „Draugai“ tinka tobulai“, – pasakoja S. Vaitulionis.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“:

„Samsung“ įkvepia pasaulį tobulėti, o savo idėjomis kuria išmanią ateitį. Bendrovė ieško naujų sprendimų pagerinti skirtingas technologijas pradedant telefonais baigiant televizoriais. Norėdami sužinoti įdomiausias naujienas, apsilankykite news.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”

Facebook Comments