Rasos Andrikienės knygos „Gyvenimas be šešėlio“ pristatymas

Kviečiame į Rasos Andrikienės knygos „Gyvenimas be šešėlio“ pristatymą kovo 8 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, Renginių salė).

Rasa Andrikienė – geštalto psichoterapijos konsultantė. Per 10 darbo šioje srityje metų ji išgirdo daug istorijų, kurios yra vertos pasidalijimo. R. Andrikienė pasakoja konsultacijų metu susidurianti su skirtingais žmonėmis, tačiau jų motyvai – panašūs. Gal mes esame panašesni vieni į kitus nei galvojame? Galbūt slėpdami savo skausmą ir patirtis praleidžiame galimybę pasimokyti iš kitų ir greičiau išgyti? Tokie klausimai kyla skaitant R. Andrikienės knygą.

„Jaučiate, kad gyvenimas, kurį gyvenate, yra tarsi ne Jūsų? Ne apie tokį svajojote? Jau kurį laiką suprantate, kad reikia kažką keisti, bet dar neapčiuopiate ką? Tikiuosi, skaitydami knygoje pateiktas tikras žmonių gyvenimo istorijas ir atpažindami pasikartojančius jų elgesio modelius, išdrįsite peržvelgti ir savo gyvenimą. Galbūt net rasite noro ir ryžto pradėti veikti kitaip. Išlaisvinti besislapstančią savo tikrąją asmenybę, kad pagaliau galėtumėte pradėti gyventi SAVO tikrąjį gyvenimą. Tačiau naujas gyvenimas, kuriamas ant tų pačių trauminių patirčių pamato – tarsi pajūrio smėlio pilys – didesnė banga jas nuplauna ir tenka statyti iš naujo. Kad sukurtume laimingesnį, kokybiškesnį gyvenimą, turime pakloti tvirtus pamatus – išsiaiškinti, kas mus veda į tuos klaidžius labirintus ir atrasti naujus kelius. Nes tik išvalant senas žaizdas išvalomos ir senos programos. Galima, tikrai galima jaustis laisviems būnant savimi ir savo gyvenime. Tebūnie ši knyga tas lūžio taškas, įkvėpsiantis teigiamiems pokyčiams, kuriems esate pasirengę. Burtų lazdelės neturiu. Patarimų nedaliju. Mano darbo „įrankis“ – geštalto psichoterapija – įvykių, nutikusių kadaise, dažniausiai vaikystėje, bet vis dar neduodančių ramybės, – perdirbimas. Jų nereikia bandyti slėpti užmarštyje, juos reikia iškelti į paviršių, išnagrinėti, atleisti sau ir jiems, ir paleisti. Istorijos, kurias sudėjau į šią knygą, buvo tarsi apsigyvenusios manyje ir prašėsi pagarsinamos. Tikriausiai todėl, kad padėtų, parodytų kelią žmonėms, stokojantiems drąsos, pasitikėjimo, vilties ir gyvenimo džiaugsmo“, – apie savo knygą kalba R. Andrikienė.

Renginio metu susipažinsime su autore bei jos istorija, kalbėsime apie knygos atsiradimo kelią. Plačiau susipažinsime su geštalto psichoterapija ir aiškinsimės, kaip ji gali pagerinti gyvenimo kokybę.

Pranešimą paskelbė: Edita Majauskaitė, Kauno apskrities viešoji biblioteka

Facebook Comments