Ragina suklusti žaidimų telefone mylėtojus: „YouTube“ sensacija Edvinas pasidalino savo rekomendacijomis

Kiekvienas turi mėgstamą veiklą, kuri padeda atsipalaiduoti po dienos darbų. Vieniems tai gali būti skaitymas, sportas, filmų ar serialų žiūrėjimas, kitiems – vaizdo žaidimai. Tačiau šiais laikais jų paklausa itin didelė, todėl išsirinkti gali būti sudėtinga. Būtent todėl internete tūkstančius sekėjų renkantis vaizdo įrašų kūrėjas Edvinas, labiau atpažįstamas slapyvardžiu Edvisss, dalinasi savo žaidimų telefone rekomendacijomis.

„Tarp mėgstamiausių būtų žaidimai, kurie buvo pirmiausia sukurti ne telefonui, bet kompiuteriui – „Minecraft“, „Roblox“, „PUBG Mobile“ ar „Rocket League“. Visi šie žaidimai turi telefonines versijas, kurios nedaug skiriasi nuo kompiuterinių. Tai rodo, kad naujausi telefonai turi galingesnius procesorius ir vaizdo plokštes, kurios gali sukurti itin gerą žaidimų patirtį. Išmanieji telefonai jau yra pakankamai galingi ir gali pilnai paleisti žaidimą, reikalaujantį aukštų techninių specifikacijų“, – sako Edvinas.

Mėgstamiausių sąraše – „Minecraft“, „PUBG Mobile“ ir „Rocket League“

Nors turinio kūrėjo telefone galima rasti ne vieną žaidimą, vis dėlto, mėgstamiausias – „Minecraft“. Anot jo, šis žaidimas geriausiai žinomas kaip kompiuterinis, tačiau telefoninis variantas turi unikalią „Bedrock Edition“ versiją.

„Patogu tai, kad šį žaidimą galima žaisti kartu su draugais tame pačiame žaidimo pasaulyje, tačiau tai daryti tiek kompiuteriu, tiek konsole ar telefonu. Tai reiškia, kad jei vienas žmogus žaidžia telefonu, kitas – „PlayStation“ konsole, trečias – kompiuteriu, visi jie turės vienodą patirtį tame pačiame žaidime. Norint žaisti kartu su draugais tai tikrai idealus variantas“, – pasakoja turinio kūrėjas.

Pasak pašnekovo, tokie žaidimai kaip „PUBG Mobile“ ar „Rocket League“ taip pat yra jo mėgstamiausių sąraše, tačiau jie šiek tiek skiriasi nuo kompiuterinių versijų. Norint turėti geriausią patirtį žaidžiant šiuos žaidimus, reikia itin galingo kompiuterio. Anot Edvino, logiška, kad telefoninės žaidimų versijos kiek skiriasi nuo tradicinių kompiuterinių variantų, tačiau tikrai nėra nė kiek prastesnės.

Šiuolaikiniai telefonai – itin galingi

Naujausi telefonai yra itin galingi, todėl, anot pašnekovo, telefoninė žaidimo versija veikia ir atrodo lygiai taip pat gerai kaip ir kompiuterinė ar pritaikyta žaidimų konsolėms. Šiais laikais telefonai yra tarsi kompiuteris kišenėje, kuris geba atlikti gerokai sudėtingesnes funkcijas nei tiesiog naršyti internete, paskambinti ar išsiųsti žinutę.

Pasak pašnekovo, renkantis išmanųjį telefoną svarbu įvertinti savo poreikius, o planuojant žaisti žaidimus – įsigyti tokį įrenginį, kuris turėtų greitą ir galingą procesorių. Turinio kūrėjas žaidimams naudoja „Samsung Galaxy S23 Ultra“, kuris, anot jo, net nustačius aukščiausius žaidimo grafinius nustatymus, veikia kuo puikiausiai ir neeikvoja reikšmingai daug baterijos.

„Asmeniškai naudoju „S23 Ultra“ žaidimams, ir ne tik tiems žaidimams, kuriuos įvardijau. Bent kol kas šiai dienai šis telefonas yra praktiškai galingiausias žaidimų telefonas rinkoje. Dar nesu radęs žaidimo, kuris šiam telefonui būtų problema. Praktiškai visi per „Google Play“ paleisti žaidimai ant aukščiausių grafinių nustatymų veikia idealiai“, – pasakoja Edvinas.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“:

„Samsung“ įkvepia pasaulį ir formuoja ateitį su transformuojančiomis idėjomis ir technologijomis. Bendrovė iš naujo apibrėžia televizorių, išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių, skaitmeninių prietaisų, tinklo sistemų ir atminties ir LED sprendimus. Norėdami sužinoti karščiausias naujienas, apsilankykite news.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
Ragina suklusti žaidimų telefone mylėtojus: „YouTube“ sensacija Edvinas pasidalino savo rekomendacijomis

Facebook Comments