Pristato išskirtinę juostą apie pasaulio dėmesį prikausčiusią teismo bylą

Nauja dviejų dalių „discovery+“ dokumentinė juosta „Johnny prieš Amber: JAV teismas“ iš vidaus atskleidžia pasaulio dėmesį prikausčiusios teismo bylos, kurią socialiniuose tinkluose gyvai sekė milijonai, istoriją. Pasitelkiant Johnny Deppo advokatų, teisės ekspertų ir žurnalistų liudijimus, filme iš abiejų pusių kruopščiai išnarpliojami pagrindiniai bylos įkalčiai ir svarbiausi įvykiai. Taip auditorijai sudaroma galimybė pačiai nuspręsti, kuo tikėti.

Išskirtinius teismo užkulisių kadrus jau gali išvysti „discovery+“ platformos, Lietuvoje pasiekiamos per „Go3“ televiziją, prenumeratoriai.

Pirmoji filmo dalis gilinasi į J. Deppo pusę. Jo komanda viešai atskleidžia detales apie smurtu paženklintą aktoriaus vaikystę bei priklausomybę nuo narkotikų. Filmas seka jų pasirengimą apklausti Amber Heard ir papasakoja alternatyvią įvykių versiją, parodančią, kad pats Johnny patyrė smurtą artimoje aplinkoje.

J. Deppas – viena ryškiausių savo kartos žvaigždžių, tačiau Londone pralaimėta teismo byla jo reputacijai padarė didelę žalą. Teisėjas nusprendė, kad žurnalistai galėjo pagrįstai jį vadinti „žmonos mušiku“. Ant kortų pastatoma viskas, kai Johnny paduoda savo buvusią sutuoktinę A. Heard į teismą JAV su siekiu išsaugoti savo vardą ir reputaciją. Išskirtinė prieiga prie jo teisininkų komandos leidžia dokumentinei juostai pažvelgti į teismo bylos užkulisius ir iš arti pamatyti teisinę kovą. Filme vaizdingai atskleidžiami iššūkiai, su kuriais susidūrė A lygio garsenybių santuoka.

Antroji filmo dalis žvelgia į Amber Heard poziciją. Joje – pirmą kartą nufilmuotas pasakojimas apie galimą seksualinę prievartą ir liudijimai, kaip buvusio vyro advokatai ją negailestingai puolė socialiniuose tinkluose. Ši filmo dalis atskleidžia žinomos moters patirtį audringoje santuokoje ir mėginimą įrodyti, kad vienas mėgstamiausių pasaulio aktorių buvo agresyvus ir smurtaujantis vyras.

Pasauliui stebint, A. Heard išdrįso pirmą kartą vaizdžiai ir detaliai papasakoti apie patirtą seksualinę prievartą, tačiau buvo išjuodinta socialiniuose tinkluose. Ši filmo dalis pasakoja istoriją moters, kuri pasirinko kovoti nepaisant to, kad iš jos atvaizdo internautai kūrė virusinius memus, o dažnas pasirinko nekęsti.

Apie „Warner Bros. Discovery“

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”
Pristato išskirtinę juostą apie pasaulio dėmesį prikausčiusią teismo bylą

Facebook Comments