Prasideda „Didžiųjų kalėdinių mugių“ turas per Lietuvą

Kartu su pirmaisiais sniego sluoksniais, Lietuvoje prasideda Kalėdų laukimo laikotarpis ir dovanų paieškų bumas. Tačiau kartais kalėdinių dovanų medžioklė kelia nerimą ir netgi truputį vargina. Norinčius džiaugtis šventine dvasia be rūpesčių, kviečiame atrasti jaukų kalėdinių dovanų pirkimo džiaugsmą UAB „Festivus” organizuojamose „Didžiosiose kalėdinėse mugėse”. Renginiuose Jūsų lauks ne tik skanių kepinių ir viliojančių gėrimų kvapai, išskirtiniai dizaineriai ir kūrėjai, bet ir saldi ramybė – juk visas dovanas rasite vienoje vietoje!

Kalėdinių mugių organizatorius UAB „Festivus” – ilgametę renginių organizavimo patirtį turinti komanda, kuri kalėdinių mugių šurmulį lankytojams dovanos jau septintą kartą. Šiais metais didžiosios kalėdinės mugės aplankys Jonavą, Marijampolę, Kauną, Šiaulius, Uteną, Alytų, Panevėžį, Klaipėdą ir Garliavą. Sukaupta organizatorių patirtis ne tik leidžia kiekvienais metais aplankyti vis daugiau Lietuvos miestų, bet ir padeda suburti įvairiapusę dalyvių bendruomenę, galinčią pasiūlyti pačias įvairiausias dovanų idėjas.

Priklausomai nuo miesto, kiekvienoje mugėje dalyvaus nuo 80 iki beveik 300 prekeivių, kurie pasiruošę patarti ir padėti mugės lankytojams. Mama svajoja apie šilkinį šalį, o tėtį pradžiugintų įvairių užkandžių rinkinys? Mugių svečiai turės galimybę rinktis iš itin plataus prekių asortimento.

Gurmaniškais skoniais Jus vilios medaus, mėsos, sūrių bei įvairių užtepėlių gamintojai. Akys mirgės nuo naminės karamelės ir konditerijos gaminių gausos, o norintys dovanoti sveikatą galės rinktis iš plačios sveikų užkandžių, kanapių produktų, aliejų ir egzotinių bei džiovintų vaisių pasiūlos. Žinoma, maisto gamintojų bendruomenė nebūtų iki galo visapusiška, jeigu joje neturėtumėme ir dovanų, skirtų įvairių gėrimų mėgėjams. Todėl savo artimuosius taip pat galėsite pradžiuginti alaus bravorų ir vyno daryklų produkcija, o jaukias kvapų natas rasite prie arbatos, kavos, kombučios, pažįstamų ir dar neatrastų sirupų pardavėjų stendų.

Jeigu gurmaniški skoniai Jums ne prie širdies ir dovanoti norite eleganciją bei stilių, kalėdinės mugės pasiūlys mados ir grožio dovanų sintezę. Įvairių kūrėjų ir dizainerių stenduose rasite drabužių, juvelyrikos dirbinių ir aksesuarų gausybę, skirtą ne tik moterims, bet ir vyrams. Turėsite galimybę artimiesiems dovanoti šilumą, apgaubdami juos minkštais mezginiais arba papuošdami juos išskirtiniu juvelyriniu dirbiniu, kuris džiugins ne vienerius metus. Grožio ir kūno priežiūros dovanų mėgėjai taip pat neliks nuskriausti – įvairių prekinių ženklų atstovai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančią grožio produkciją.

Norintiems dovanoti namų jaukumą, į pagalbą atskubės interjero detalių kūrėjai. Per Kalėdas įteikite komforto jausmą, padovanodami rankų darbo žvakes, keramiką, namų kvapus bei papuoškite artimųjų namus kalėdinėmis dekoracijomis, kurias taip pat rasite kūrėjų stenduose. Ieškantiems dovanų mažiesiems Kalėdų mylėtojams, mugių dalyviai taip pat pateiks plačią pasirinkimų puokštę. Vaikų prekių stenduose rasite drabužėlių, aksesuarų, knygų ir žaislų, skirtų mažiesiems. Kadangi gamintojų spektras toks platus, garantuojame, kad dovanas išrinksite kiekvienam šeimos nariui!

Jeigu radę tobulą dovaną visai nenorite suktis tarp pakavimo popieriaus ir kaspinėlių – nesijaudinkite, mugės dalyviai šiuo klausimu taip pat pasiruošę ištiesti pagalbos ranką. Dauguma šventinio asortimento prekių jau supakuotos taip, kad galite jas dovanoti nors ir tą pačią akimirką. Tad atsipalaiduokite ir grįžę namo savo pirkinius tiesiog dėkite po kalėdine eglute.

Leiskite sau mėgautis Kalėdų laukimo laikotarpiu ir prisiminkite, kaip gera dalintis šiluma ir dovanomis. Pasirūpinkite jomis iš anksto ir gražiausias metų šventes pasitikite be rūpesčių. Nepraleiskite progos apsilankyti kalėdinėse mugėse, kurios prasidės gruodžio 2 d. ir džiugins lankytojus iki gruodžio 17 d. Įėjimas į muges – nemokamas!

Lauksime Jūsų:

Gruodžio 2 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Jonavoje, Jonavos arenoje;

Gruodžio 3 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Marijampolėje, Marijampolės kultūros centre;

Gruodžio 9–10 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Kaune, Žalgirio arenoje

Gruodžio 10 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Šiauliuose, Šiaulių arenoje;

Gruodžio 16 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Utenoje, Utenos daugiafunkciame sporto centre;

Gruodžio 16 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Alytuje, Alytaus sporto rūmuose;

Gruodžio 17 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Panevėžyje, Kalnapilio arenoje;

Gruodžio 17 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Klaipėdoje, Švyturio arenoje;

Gruodžio 17 d. Didžiojoje kalėdinėje mugėje Garliavoje, Kauno rajono sporto centre.

Daugiau informacijos apie Didžiąsias kalėdines muges galite rasti Facebook puslapyje: Kalėdinės mugės Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Živilė Kurienytė, UAB Festivus

Facebook Comments