Prasideda dar viena negailestinga dvikova laukinėje gamtoje: ką žiūrovams paruošė išgyvenimo ekspertas Edas Stafordas

Nors laukinė gamta gali būti išties negailestinga, yra žmonių, kurie į gyvybei pavojingus nuotykius leidžiasi savo noru. Legendinis Edas Stafordas grįžta į kovą su pragarišku karščiu, alkiu ir pačiu savimi bei meta iššūkį stipriausiems pasaulyje išgyvenimo ekspertams. Ko žiūrovams tikėtis iš trečiojo laidos „Edas Stafordas: pašalinimo žaidimas“ sezono, pasakoja pats jos herojus.

Laidos sumanytojas pasirūpino, kad stebėdami naujausias „Edas Stafordas: pašalinimo žaidimas“ serijas, žiūrovai galėtų nusikelti į atokiausius pasaulio kampelius: nuo savanos Kenijoje, Škotijos aukštikalnių, Amazonės džiunglių ir kalnuotų Taivano vietovių iki Dievų slėnio ir bekraštės dykumos.

Nuostabiai gražūs kraštovaizdžiai žvelgti televizoriaus ekrane, tačiau mirtinai pavojingi realybėje – E. Stafordas meta iššūkį sau ir kitiems išgyvenimo laukinėje gamtoje ekspertams. Plonai apsirengę, ginkluoti tik peiliu, turėdami patys susirasti maisto ir pasistatyti pastogę, profesionalai turės išgyventi net penkias dienas.

Pamatyti, kaip sekėsi laidos herojui ir jo priešininkams, galima jau dabar „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją bei „MEGOGO“.

Žiūrovams žada dar daugiau ekstremalių pojūčių

Kiekvienas laidos „Edas Stafordas: pašalinimo žaidimas“ epizodas filmuojamas vis kitame pasaulio kampelyje. Norėdami iš laukinės gamtos namo sugrįžti kaip laimėtojai, laidos dalyviai varžosi, kuris pirmasis pasieks sutartą tašką. Ankstesniuose sezonuose laidos vedėją šou svečiams pavyko įveikti tik tris kartus, tad lengva nebus.

„Varginančios penkių dienų lenktynės reikalauja nemažai pastangų ir atitinkamo pasiruošimo: tiek fizinio, tiek ir emocinio“, – teigia E. Stafordas, britų keliautojas ir pirmasis žmogus pėsčiomis kirtęs visą Amazoniją.

Tačiau jis pažymi, kad tam tikrais atvejais tinkamo pasiruošimo gali ir neužtekti. Daugybė akimirkų, kurias mato žiūrovai, yra labai pavojingos gyvybei.

„Nors ruošiant laidą, kitoje kameros pusėje stovi didelė dalyvių saugumu besirūpinanti komanda, kiekviename žingsnyje galima susidurti su neišvengiama rizika. Pavyzdžiui, Brazilijoje tavęs laukia anakondos, o atokiose Kaimanų salose vis dar gyvena pašaliečių neprisileidžiančios žmogėdrų gentys. Todėl rizikuoja visi – ir kviestiniai dalyviai, ir kūrybinė laidos komanda. Labai vertinu kiekvieno iš jų pasiryžimą bei džiaugiuosi, kad šiame sezone žiūrovai galės išvysti ir daugiau akimirkų iš „už kadro“, – pasakoja E. Stafordas.

Jis priduria, kad trečiasis laidos sezonas bus dar ekstremalesnis už ankstesnius. Visiškoje įprasto žmogaus gyvenimo priešingybėje – laukinėje gamtoje – tarpusavyje varžysis vienas už kitą geresni priešininkai. Tarp jų – išgyvenimo ekspertas, ištvermės sportininkas, laukinėmis pramintos dvynės iš Naujosios Zelandijos, buvęs JAV jūrų pėstininkas, medikas ir ultramaratonų bėgikas bei paties E. Stafordo sūnaus krikštamotė.

Varžovams teks įveikti ne tik vienas kitą, bet ir akis į akį susidurti su laukinėje gamtoje tykančiais pavojais: plėšrūnais, išsekimu, alinančiu alkiu, karščiu, hipotermijos, dehidratacijos rizika. Kiek toli gali būti nustumta žmogaus kūno pajėgumų riba?

Visas trečiojo laidos „Edas Stafordas: pašalinimo žaidimas“ sezono serijas jau dabar galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją bei „MEGOGO“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Facebook Comments