Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Praktiški patarimai, padėsiantys puoselėti savo veido odą

Veido odos priemones

Kiekviena norime turėti gražią, švytinčią ir nepriekaištingą veido odą. Tačiau daugumai mūsų, kurios nesame natūraliai apdovanotos tobulais genais, neretai būna sudėtinga tai pasiekti – ypač, kai kasdien tenka susidurti su pačiais įvairiausiais neigiamais aplinkos veiksniais (nepamirštant ir galimų vidinių problemų). Laimei, tikrai ne viskas prarasta!

Puikią odą gali turėti kiekviena iš mūsų. Ir tam tikrai nėra būtina reikšmingai paploninti savo piniginę. Kai kurių odos priežiūros patarimų pritaikymui prireikia mažiau pastangų nei manote, kad laikui bėgant galėtumėte pasiekti puikius rezultatus, pvz., padidinti odos elastingumą, sumažinti matomas raukšles, paraudimus ir odos nelygumus, suteikti odai daugiau švytėjimo, suvaldyti aknę ir kt.

Odą drėkinkite iškart po valymo

Viena didžiausių odos priežiūros klaidų, kurias daro daugybė žmonių, yra ta, jog po prausimosi per ilgai laukiama, kol bus panaudotas drėkinamasis kremas. Ir visiškai nesvarbu, ar tai būtų veido kremas, ar kūno losjonas – po prausimosi ar odos valymo turite tik trumpą laiko tarpą, per kurį galite tepti drėkinamąjį produktą, kol drėgmė nespėjo išgaruoti. Be to, nepamirškite, kad ilgas ir karštas dušas atima iš jūsų odos natūralius riebalus, todėl ribokite po dušu praleidžiamą laiką ir prausimuisi rinkitės drungną arba šiltą vandenį (jokiu būdu ne karštą!).

NAUDINGA: platų drėkinamųjų veido odos priežiūros priemonių asortimentą rasite https://www.chalure.lt/.

Valdykite stresą

Stresas veikia beveik kiekvieną mūsų kūno dalį, įskaitant ir odą. Atlikti tyrimai parodė, kad stresas turi didžiulę įtaką spuogų paūmėjimui. Taip yra todėl, kad dėl streso organizme gaminasi daugiau hormonų, tokių kaip kortizolis, dėl kurių oda tampa riebesnė ir sumažėja jos natūralus gebėjimas kovoti su spuogus sukeliančiomis bakterijomis. Rekomenduojama praktikuoti streso valdymo metodus, pvz., meditaciją, gilųjį kvėpavimą, jogą ir kt. Tai gali būti ypatingai naudinga žmonėms, kurie susiduria su tokiomis odos problemomis kaip psoriazė, rožinė, aknė ir kt.

Dažniau mankštinkitės

Viena iš pagrindinių odos funkcijų – reguliuoti mūsų kūno šilumą, todėl, kai sportuojame, odos kraujagyslės išsiplečia, kad šiltas kraujas iškiltų į paviršių ir šiluma iš kūno būtų perduodama į orą. Tai suteikia odai kur kas daugiau švytėjimo. Kraujotakos suaktyvinimas taip pat užtikrina, kad mūsų oda gautų daugiau deguonies ir jai būtinų maistinių medžiagų, užtikrinant jos puikią sveikatą.

Nepamirškite odos šveitimo

Su metais odos ląstelės atsinaujina lėčiau nei jauname amžiuje. Todėl negyvosios odos ląstelės kaupiasi ant veido odos ir užkemša poras, neleisdamos odos priežiūros priemonėms prasiskverbti į odą, dėl ko oda taip pat atrodo papilkėjusi. Taigi, į savo odos priežiūrą reikėtų įtraukti ir odos šveitimo procedūras. Jas galima atlikti 1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo savo odos tipo ir būklės. Tačiau svarbu, kad pasirenkamas odos šveitiklis būtų kuo švelnesnis ir nedirgintų jūsų odos.

Gerai pailsėkite

Naktį mūsų oda atsinaujina, todėl kuo daugiau miegate, tuo daugiau laiko veido oda turi atsinaujinti. O visų svarbiausia, kad dažnai rezultatus galite pastebėti jau kitą rytą. Kai miegate nepakankamai, padidėja kortizolio kiekis, o kai taip nutinka, padidėja kolageno irimo greitis, todėl atsiranda ir maišeliai po akimis. Todėl jei norite, kad jūsų oda atrodytų natūraliai gaivi, dabar būtų pats metas daugiau dėmesio skirti kokybiškam ir ne trumpiau kaip 7-8 valandas trunkančiam miegui.

Reguliariai peržiūrėkite savo odos priežiūrą

Odos priežiūra neturi būti „automatinė“, nes kiekviena oda yra skirtinga ir laikui bėgant jos poreikiai gali kisti. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie skirtingus metų laikus. Todėl jei suformavote jums tinkamą odos priežiūros planą šiltajam metų laikui, nemanykite, kad toks planas tiks ir žiemai. Be to, jei iškilo tam tikrų odos problemų, jūsų kasdienė odos priežiūra taip pat turėtų būti pakoreguota. Todėl jei norite pasiekti geresnių rezultatų, reguliariai peržiūrėkite savo odos priežiūrą, ją pakoreguodami atsižvelgiant į tai, kokie yra jūsų odos poreikiai.

Facebook Comments