Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pigių skrydžių bendrovės yra geriausias pasirinkimas

bulgarijaKetinate pirmą kartą išvykti pailsėti už Lietuvos ribų? Nežinote kurią šalį pasirinkti? Kadangi ir Lietuvoje būna karštų dienų, galėtumėte apsistoti ties Europos ribomis. Bulgarija yra viena iš tų šalių, kurioje galite pasimėgauti kurortais bei kitomis pramogomis. Varna yra labiausiai turistų žinomas kurortas, tad galbūt ir jums jis pasirodys patrauklus. Tiesa, keliavimas į šią šalį įmanomas įvairiausiais būdais – nuo skrydžių iki antžeminio transporto, tačiau reikėtų pastebėti, kad pasinaudojus specialiomis progomis, jūs galite už kelionių bilietus išleisti vos kelis eurus. Siūlytume negaišti laiko ir jau dabar pasidomėti kaip viskas vyksta ir kaip reikėtų rinktis transportą kelionei į šią šalį.

Daugelis mano, kad dabar skrydžiai bus be galo pavojingi, tačiau ar jūs pastebėjote, kad jie dažniausiai pavojingi būna tada kai naudojamasi trečiųjų šalių oro transportu? Čia kalbame apie nekokybiškai veikiančius lėktuvus – Europoje jie dažniausiai yra tvarkingi ir nekeliantys jokių pavojų keliautojams. Būtent keliones lėktuvu siūlytume išbandyti ir jums, nes visgi – keliauti antžeminiu transportu bus nepatogu, tuo labiau, kad ir kitų niuansų nenori atskleisti tokios pervežimo įmonės.

Skristi lėktuvu yra naudingiau todėl, kad dabar internete galima užsisakyti bilietus, kurie kainuos vos kelis eurus. Taip, perskaitėte teisingai – keli eurai ir jūs Bulgariją ar kitą šalį pasiekiate dar tą pačią dieną. Ko gero pirmą kartą girdite, kad skristi tokiais būdais yra taip pigu, tačiau viskam yra trumpas ir paprastas paaiškinimas. Skrydžių bendrovės organizuoja keliones, tačiau ar pagalvojote, kad į tuos lėktuvus dažnai susirenka nepakankamas skaičius keliautojų ir daug vietų lieka nė nepanaudotų? Būtent todėl, paskutinėmis akimirkomis bilietų kainos yra nuleidžiamos iki minimumo. Tokie bilietai yra parduodami už viliojančią ir svarbiausia – simbolinę kainą. Paprasčiausiai, tokius bilietus parduodančios bendrovės neturi ko prarasti, nes juk visgi geriau gauti bent jau keletą eurų, negu visiškai nieko. Kaip tik tokiais pasiūlymais yra susidomima visame pasaulyje, todėl ne paslaptis, kad ir lietuvaičių daug atrasite, kurie keliauja būtent šiuo metodu. Tos laisvos vietos yra greitai užpildomos, todėl dabar siūlytume ir jums susimąstyti apie išankstinį bagažo paruošimą.

Grįžtant prie esmės, keliauti lėktuvu yra geriau, nes čia laiko nėra sugaištama kaip kad teks jį aukoti keliaujant tarkime – autobusais. Gaila, bet autobusų bilietų jūs įsigyti negalėsite tokiu pat principu, kai įvardijome aukščiau – čia visi bilietai parduodami dažniausiai už tą pačią kainą, o jeigu ir daromos nuolaidos, tai nelabai jau žymios ir nepadedančios sutaupyti. Keliauti autobusu bus gana varginantis užsiėmimas, kuris privers pirmąją dieną praleisti tiesiog ilsintis ir miegant, tad jūs jau prarastumėte vieną dieną įspūdžių, kurių gautumėte jeigu skristumėte pigesniu skrydžiu. Siūlytume nevargti su autobusais – jais tik dar daugiau laiko iššvaistysite ir jokios naudos nematysite.

Facebook Comments