Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Patarimai, kaip panaudoti levandų eterinį aliejų

Levandų eterinis aliejus

Turbūt iki šiol esate jau ne kartą skaitę apie įvairių eterinių aliejų panaudojimo galimybes ir jų teigiamas savybes mūsų kūnui ir odai, tačiau ar žinote, kuriuos aliejus reikėtų pasirinkti? Jei ne, vienas iš tokių galėtų būti levandų eterinis aliejus. Neabejotinai vertas kiekvieno iš mūsų dėmesio. Vien jo kvapas (jau nekalbant apie neišsemiamas teigiamas savybes sveikatai) daro stebuklus ir neįtikėtinai atgaivina bei atpalaiduoja.

Ne veltui levandų eterinį aliejų dažnai naudoja gaminant valiklius, kremus, gelius ir kvepalus. Jis taip pat visuotinai pripažįstamas kaip puiki relaksacinėms procedūroms naudojama priemonė, atpalaiduojanti ne tik mūsų mintis, bet ir kūną. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl šis aliejus plačiai naudojamas įvairiuose sveikatingumo centruose ir vonios procedūrose. Levandų eteriniame aliejuje esančios medžiagos nuramina nervų sistema, subalansuoja psichologinę pusiausvyrą ir padeda kur kas greičiau nurimti. Tačiau, be abejo, kad tai nėra vienintelės teigiamos šio aliejaus savybės.

Levandų aliejus geresniam miegui

Kaip jau buvo minėta, šis augalas pasižymi raminančiomis savybėmis, todėl sulėtinama nervinės sistemos veikla. Norėdami nurimti ir geriau miegoti, vieną ar du lašus levandų eterinio aliejaus užlašinkite ant savo delnų ir pagalvės. Tai neabejotinai pagerins miego kokybę.

Aknės gydymui

Kadangi eteriniai aliejai turi labai didelį teigiamą poveikį mūsų odai, pastarasis aliejus taip pat nėra išimtis. Jis gali efektyviai gydyti aknės pažeistą veido odą, nes jo sudėtyje yra antibakterinių savybių. Aromaterapijos specialistai pataria kelis lašus šio aliejaus įlašinti tiesiai į įprastai naudojamą veido kremą, o tuomet jį panaudoti kaip drėkinantį losjoną.

Įpjovimams ir sužeidimams

Šiame eteriniame aliejuje taip pat yra ir mikrobus naikinančių savybių, todėl jis dažnai pasitelkiamas dezinfekuojant ir valant žaizdas bei mažinant žaizdų sukeliamus nemalonius pojūčius. Tiesiog užlašinkite šio aliejaus tiesiai ant pažeistos odos vietos ir sulauksite labai greitų bei efektyvių rezultatų – žaizda užgis greičiau, neliks rando, o atsistatymo procesas vyks kur kas sparčiau.

Nudegimams

Levandų eterinis aliejus taipogi gali būti naudojamas slopinant nudegimų keliamą skausmą ir mažinant paraudimą. Iš karto po to, kai nudegimą patyrusią vietą penkias minutes palaikysite šaltame vandenyje, užlašinkite kelis lašus šio aliejaus.

Facebook Comments