Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos internetu

PaskolosNedidelės paskolos ir greitieji kreditai paskutiniai metais tapo itin populiarūs. Prasidėjus finansų krizei, žmonėms dažnai pritrūkdavo pinigų, o pasiskolinti nebuvo iš ko. Tai buvo puikus metas atsirasti greitųjų paskolų paslaugas teikiančioms įmonėms. To rezultatas – šiandien Lietuvoje galite rinktis bent iš keliolikos skirtingų įmonių, teikiančių paskolas internetu. Kodėl verta imti paskolą internetu? Nes taip patogiausia ir greičiausia. Tokią paskolą galite pasiimti bet kuriuo paros metu ir jums nereiks vaikščioti į bankus ar belstis į kreditus teikiančių įmonių duris. Pinigus dažnai per kelias minutes galite gauti tiesiai į savo banko sąskaitą.

Kokiais atvejais verta imti paskolą, o kada galima ir palaukti? Vienas to pavyzdžių galėtų būti akcijos internetinėse parduotuvėse. Jei pamatėte ilgai planuotą pirkti daiktą su gera nuolaida, o jums trūksta keliolikos ar keliasdešimt eurų, kodėl gi nepaėmus paskolos? Imant paskolą internetu tai užtruks vos kelias minutes. Taigi, per 15 minučių jau galėsite būti užsisakę norimą prekę ar paslaugą. Kitas atvejis – atlyginimą gausite tik pirmadienį, o šiandien jau reikia nusipirkti būtiniausių prekių ar sumokėti mokesčius. Vėluoti mokėti mokesčius nepatinka niekam, todėl galbūt kartais geriau pasiimti kelioms dienoms paskolą, nei paskui mokėti delspinigius? Taip pat, dažnai nutinka taip, kad įvyksta kokia nelaimė arba tiesiog…šventė, kai žūtbūt reikia keliasdešimt eurų, o banko sąskaitoje jau švilpauja vėjai. Išeitis – paskolos internetu.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis paskolą internetu? Kaip jau minėjome, paskolas internetu teikiančių įmonių dabar yra kone šimtai. Kaip pasirinkti tą vienintelę? Yra keli kriterijai, kuriais patartina vadovautis. Pirma, atkreipkite dėmesį į reikalaujamas palūkanas. Galite nueiti į skirtingų įmonių svetaines ir jums paskaičiuos, kiek turėsite mokėti palūkanų esant konkrečiam paskolos terminui. Žinoma, norėsite rinktis mažiausias palūkanas, tačiau atkreipkite dėmesį ir į administravimo mokestį. Tai irgi šiek tiek prisideda prie grąžinamos sumos dydžio. Nepamirškite, jog ne viena įmonė siūlo pirmąją paskolą pasiimti nemokamai, tai yra, be palūkanų. Jei paskolą imate vienam kartui ir manote, jog ateityje skolintis neprireiks, galite tiesiog nemokamai pasiskolinti pinigų.

Renkantis, iš kur imti paskolą, nepamirškite pasiskaityti ir atsiliepimų apie paskolas internetu teikiančias įmones. Vadovaukitės kitų žmonių patirtimi ir jums greičiausiai neteks nusivilti, bus lengviau išsirinkti patikimą ir jūsų poreikius atitinkančią įmonę. Ir visuomet įvertinkite savo galimybes grąžinti paskolas laiku ir su atitinkamomis palūkanomis.

Facebook Comments