Paskolos gavimo niuansai

paskolosSkolinantis iš bet kurio kredito teikėjo, neretai kyla klausimų dėl paskolos gavimo specifinėmis sąlygomis, tačiau turite žinoti, jog kaskart atsiranda vis kiti niuansai, kurie jums gali būti ne itin priimti. Svarbu tai, jog nemažai sąlygų yra įtakojamos būtent mūsų šalies įstatymų, todėl čia reikėtų visada gerai apsvarstyti savo skolinimosi galimybes, dar prieš pateikiant kredito paraišką.

Nemažai žmonių nori skolintis net neturėdami jokių pajamų – šiems asmenims kreditai negali būti suteikiami. Tai reiškia, jog klientų mokumo vertinimo kriterijai pažymi, jog žmonės, kurių finansinės galimybės yra per menkos, negali gauti jokių paskolų. Trumpai tariant, jeigu jūsų pajamos yra labai mažos, tai faktas, jog jūs neturėsite iš ko mokėti paskolos įmokų – tai matys ir kredito teikėjai, nes kredito reitingas yra tas įrankis, kuris parodo jūsų galimybes prisiimti naujus įsipareigojimus. Tai galioja ne tik mažas pajamas gaunantiems, bet ir visai jų neturintiems asmenims. Kas liečia bedarbius, tai jiems apskirtai net neturėtų kilti mintis bandyti skolintis – jų galimybės yra apribotos, nes kaip jau minėjome – gaunamos pajamos turi būti pakankamos.

Kas liečia kitus niuansus, tai dažniausiai žmonės skundžiasi, jog negali gauti reikiamos sumos, tačiau būtina žinoti, jog kreditas gali būti suteikiamas tik pagal jūsų galimybes. Patys pagalvokite – jeigu imsite tokią paskolą, kurios mėnesinei įmokai padengti neturėsite pinigų, tai kaip viską gražinsite? Būtent todėl ir yra nustatoma galima paskolos suma, kurią nesunkiai galėtumėte mokėti reguliariai. Žinoma, ši taisyklė negalioja, jeigu skolinamasi iš greitųjų kreditų bendrovių – jos visada visiems klientams taiko vienodas paskolos sumas – pirmas kreditas ribotas ir jeigu jį gražinate laiku, tai sekanti paskola gali būti didesnė.

Verta pastebėti, jog nemažai jaunuolių svarsto kodėl kreditoriai jiems nesuteikia paskolų. Čia reikėtų pabrėžti tai, jog kiekvienas asmuo, nesvarbu jaunas ar senas – privalo gauti pastovias pajamas. Jaunuoliai, o ypač vos pilnametystės sulaukę asmenys, dažnai dar nebūna pradėję savarankiško gyvenimo t.y. jie gyvena iš tėvų kišenės, todėl faktas, jog ir pajamų jie nuolatinių negauna – retas tokio amžiaus jaunuolis dirba kažkur oficialiai. Būtent todėl jiems ir nėra suteikiamos paskolos, o kalbant apie greituosius kreditus – čia galioja ta pati taisyklė, o dažniausiai net yra ir pabrėžiama šių kreditorių interneto svetainėse, jog kreditai suteikiami asmenims nuo 19 metų.

Kiekvieną kartą skolindamiesi, būtinai apžvelkite savo galimybes, nes tik nuo jų priklauso ar jums pinigai bus skolinami ar ne.

Facebook Comments