Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pasikeitus reikalavimams, kaukių pardavimai „Iki“ parduotuvėse išaugo beveik 60 proc.

Nuo pirmadienio įsigalioja Vyriausybės nustatyti sugriežtinti kaukių dėvėjimo reikalavimai. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad vos prasidėjus diskusijoms apie kaukių dėvėjimo pokyčius, jų pardavimai ėmė pastebimai didėti ir iki lapkričio vidurio paaugo 60 proc., lyginant su tokiu pačiu laikotarpiu pernai.

„Visos mūsų prekybos tinkle parduodamos apsaugos priemonės yra sertifikuotos ir atitinka keliamus reikalavimus. Asortimente šiuo metu turime dviejų rūšių vienkartines kaukes, kurių pakuotės turi specialų ženklinimą. Analizuodami duomenis matome, kad lapkričio 1–14 dienomis, palyginti su praėjusių metų tokiu pat laikotarpiu, medicininių kaukių pardavimai vienetais išaugo apie 60 proc. Iki šiol įvairias skirtingas priemones, tokias kaip daugkartines kaukes, skydelius, naudoję tautiečiai atsakingai pažiūrėjo į naujus reikalavimus ir suskubo apsirūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis“, – sako V. Budrienė.

Norėdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas įsigyti kaukių, prekybos tinklas jas siūlo už prieinamą kainą. Tiek įprastų, tiek juodos spalvos 50 vnt. medicininių kaukių pakuotė „Iki“ parduotuvėse kainuoja 2,99 Eur.

Prekybos tinklo pirkėjams sudarytos galimybės įsigyti ir visų kitų būtinų apsaugos priemonių, tokių kaip dezinfekcinis skystis.  Siekiant prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, pirkėjai raginami ne tik tinkamai dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, bet ir laikytis kitų saugaus apsipirkimo rekomendacijų.

Skatinama iš anksto planuoti pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą, laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinių kontaktų, naudotis parduotuvėse įrengtais dezinfekantais, pasipirkti ne piko metu. Gyventojai raginami pirmenybę teikti atsiskaitymui savitarnos kasose, kurios padeda sumažinti žmogiškųjų kontaktų tikimybę, bei apsipirkti per programėlę „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments