Parduotuvių atnaujinimo maratonas tęsiasi: Kaune po rekonstrukcijos atidaryta „IKI Eiguliai“

Ketvirtadienį, liepos 21 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune, adresu Šiaurės pr. 91. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia 1,187 mln. eurų. Parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus. Pirkėjų patogumui ir geresnei apsipirkimo patirčiai padidintas prekybinės salės plotas ir savitarnos kasų skaičius. 

Mūsų tikslas – kuo labiau pagerinti pirkėjų apsipirkimo patirtį ir suteikti galimybę įsigyti visų būtinų prekių moderniose parduotuvėse arčiau namų. Būtent dėl šios priežasties ne tik kruopščiai formuojame ir plečiame asortimentą, kuriame gausu šviežiausių, aukščiausios kokybės produktų, bet ir įrenginėjame savitarnos kasas – kad šalia namų apsipirkti būtų galima dar greičiau ir patogiau“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė. 

Atnaujintoje parduotuvėje Kaune padidintas prekybinės salės plotas ir po rekonstrukcijos jis siekia 1 004 kv. m. Taip pat įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, prekiaujama mėsa ir karštais mėsos gaminiais. Taip pat čia bent 3 kartus per dieną kepama duona ir bandelės. Ši parduotuvė atnaujinta pagal naujausią prekybos tinklo standarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą. Rekonstruotoje parduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį.

Mėgstantiems greitą apsipirkimą parduotuvėje Kaune įrengtos net 5 „IKI Bitutė“ kasos, veikia ir 2 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”
Parduotuvių atnaujinimo maratonas tęsiasi: Kaune po rekonstrukcijos atidaryta „IKI Eiguliai“

Facebook Comments