Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Papildų nauda tobulinantiems kūno formas

sporto papildaiPradėsite tobulinti kūno formas? „Think Platinum“ primena, kad tam geriausia būtų pasitelkti sporto papildus. Juos vartoti gali tiek besilaikantys dietos, tiek ir užsiimantys aktyvia fizine veikla. Papildų įsigijimas turėtų būti kiekvieno žmogaus prioritetas ir čia kalbame apie tuos, kurie yra susirūpinę savo kūno formomis. Bes sporto ir mitybos balansavimo sunku bus pasiekti norimų rezultatų. Sporto papildų nereikėtų painioti su tais, kurie vartojami įprastų dietų laikymosi metu – tai skirtingi produktai. Kiekvieni papildai turi būti vartojami pagal instrukcijas arba pagal specialistų rekomendacijas, nes tik tokiu būdu išvengsite šalutinio poveikio bei kitų nesklandumų.

Ypač sporto metu būtina tinkamai maitintis – reikia aprūpinti kūną mineralais, vitaminais, baltymais ir t.t. Kaip manote ar vien su maistu tai padaryti bus lengva? Žinoma, kad ne, nes tai sukels tam tikrų problemų. Sportuojant reikės laiku ir pavalgyti – ar sporto salėje ketinate pertraukų metu atsisėdę valgyti nustatytas maisto porcijas? Tai būtų nemalonu, tuo labiau – nepatogu. Sporto papildai viso to padės išvengti, nes jie yra naudojami gertuvėse t.y. suplakami kokteiliai, kuriais itin paprasta atsigaivinti pertraukų tarp treniruočių metu. Žinoma, jums nepakaks šių gaivinančių „gėrimų“, nes privalėsite organizmą aprūpinti ir tam tikrais vitaminais.

Amino rūgštys taip pat bus reikalingos – jos padės raumenims išlikti tvirtiems, o taip pat juos saugos nuo irimo. Amino rūgščių vartojimas yra paprastas – nustatytų laiku išgeriate reikiamą kiekį piliulių ar kapsulių ir einate treniruotis. Su vitaminais viskas yra lygiai taip, nes jie irgi yra tos pačios sudėties – kapsulių arba tablečių.

Mitybos visiškai nereikėtų nurašyti, tuo labiau sportuojant, nes tikrai nebūsite gyvi vien tik papildų dėka. Jūs galite maitintis įprastai, o norint padidinti suvartojamų kalorijų kiekį, tiesiog naudojate specialius papildus, kuriuose gausu angliavandenių, baltymų ir kitų medžiagų. Šiuos papildus geriausia vartoti yra su liesu pienu, nes kuo jis liesesnis, tuo mažiau riebalų gauna jūsų kūnas.

Papildus siūlytume pirkti internetu, nes elektroninėje erdvėje yra daug padavėjų, kurie pasiūlys gana gerą kokybiškų produktų kainą.

Facebook Comments