Nuo šiol vilniečiai iš „Wolt“ galės užsisakyti ir kalėdines eglutes

Nemenko populiarumo užsienyje sulaukusi technologijų bendrovės „Wolt“ kalėdinių eglučių pristatymo į namus paslauga nuo šiandien, gruodžio 1 dienos, teikiama ir Vilniuje. Eglutes, kaip ir daugumą šventiniam laikotarpiui reikalingų prekių, kurjeriai-partneriai pristatys iki pat klientų namų durų.

Iki 1,5 metro aukščio kalėdines eglutes per „Wolt“ maisto produktų ir prekių pristatymo platformą galima užsisakyti iš keturių tiekėjų: „Žalia Eglė“, „Mystery Florist“, „Kvietkai“ ir „Vilniaus Kalėdinės eglutės“. Užsakymą gavę kurjeriai-partneriai pagrindinį didžiųjų metų švenčių atributą pristatys dar tą pačią dieną.

Kaip teigia „Wolt Baltics“ generalinis direktorius Mantas Lomsargis, pasiūlyti kalėdinių eglučių pristatymo į namus paslaugą Vilniuje visų pirma paskatino klientų noras turėti galimybę įsigyti kuo įvairiausių prekių. „Wolt“ platformoje iki šiol jau buvo galima užsisakyti ne tik restoranuose paruošto maisto, bet ir maisto prekių, higienos priemonių, knygų, gyvūnų maisto ar net gėlių.

„Mes jau seniai nesame vien tik maisto iš restoranų pristatymo įmonė, platformoje labai stipriai didėja mažmeninės prekybos dalis. Neabejoju, kad artėjant Kalėdoms ji dar labiau išaugs – galbūt puošiant namus ir kurjerių-partnerių pristatytą eglutę pastebėsite, kad trūksta kalėdinių dekoracijų, ar ruošiant šventinį stalą pritrūks vieno ar kito ingrediento. Svarbu, kad neteks kišti nosies iš šiltų namų, stovėti eilėse parduotuvėje, o reikalingos prekės klientus gali pasiekti vos per 30 minučių“, – privalumus vardina „Wolt Baltics“ vadovas.

Taip pat kalėdinių eglučių pristatymo į namus paslaugą pasiūlyti ir Vilniuje paskatino įmonės patirtis užsienyje. Daugybėje pasaulio valstybių, taip pat Suomijoje, kurioje susikūrė „Wolt“, ir Estijoje pagrindinio Kalėdų atributo pristatymo paslauga teikiama jau ne vienerius metus bei sulaukė nemažo populiarumo.

Vieno iš „Wolt“ partnerių „Vilniaus Kalėdinės eglutės“, kuriam eglutes tiekia „Bajorų medelynas“, atstovė Jelena Voicechovska įsitikinusi, kad toks apsipirkimo internetu ir per platformą populiarumas tiek užsienyje, tiek Lietuvoje visų pirma susijęs su patogumu – patinkančią eglutę galima išsirinkti šiltuose namuose, niekur nereikia keliauti ar pačiam nešti augalo į namus.

„Žmonės labai pamėgo apsipirkimus internetu, nes tai taupo laiką ir jėgas. Taip pat taip užtikrinama kokybė – norint geriausio rezultato, internetu perkantiems klientams atrenkame gražias ir tvarkingas eglutes, kad jie įsitikintų tokio apsipirkimo nauda ir kasmet sugrįžtų atgal“, – pasakoja „Wolt“ partnerio atstovė.

Prisijungti prie „Wolt“ šį tiekėją visų pirma paskatino galimybė į kuo daugiau žmonių namus atnešti Kalėdas. Su didžiausiomis metų šventėmis susiję papročiai, kaip pastebi J. Voicechovska, nesikeičia.

„Lietuva laikosi tradicijų, gyvas kalėdinis medis, kaip pagrindinis Kalėdų atributas, vis dar yra labai mėgstamas. Tad norime kuo daugiau žmonių nudžiuginti savo augintomis gyvomis eglutėmis, šiais kalėdiniais atributais papuošti klientų namus ir jiems suteikti natūralaus miško kvapo.“

Pranešimą paskelbė: Paula Zlatkutė, UAB „INK agency“

Nuo šiol vilniečiai iš „Wolt“ galės užsisakyti ir kalėdines eglutes

Facebook Comments