Nemokamos Šaolino Ušu treniruotės

Kovos menų ir sveikatingumo klubas „Tėkmė“, 2022-07-01 — 2023-08-15 įgyvendina projektą „Pažintis su Šaolino Ušu treniruotėmis. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto rėmuose bus vedamos nemokamos treniruotės dalyviams nuo 4 iki 22 metų amžiaus. Treniruotės vedamos Vilniaus m. darželiuose, mokyklose bei universitetuose. Dalyviai nemokamai treniruosis 3 kartus savaitėje. Kursas truks  18 savaičių kurio pabaigoje bus laikomas kvalifikacinis egzaminas. Sėkmingai praėję kursą ir išlaikę egzaminą gales nemokamai vykti į vasaros stovyklą.

Taip pat savaitgaliais, Vilniaus mikrorajonuose bus vedamos atviros visiems Šaolino ušu (Kung Fu) treniruotės leidžiančios visiems be išimties susipažinti su šiuo unikalių gilias tradicijas turinčių kovos menu.

Šaolino Ušu (Kung Fu) treniruotėse dalyviai mokysis tradicinės kovos technikos, lavins savo kūną jėgos, greičio, lankstumo pratimais, mokysis akrobatikos pagrindų. Taip pat  mokytsis sportinės kovos pagal Sanda taisykles, Kiniečių imtynių Shuaijiao, bei technikos su ilga lazda, populiariausiu Šaolin Ušu (Kung Fu) ginklu. Be technikos dalyviai bus supažindinami su Šaolino filosofijos pagrindais, moralės kodeksu WuDe, ir meditacija kuri padės sutvardyti savo emocijas ir geriau pažinti save.

Šaolino vienuolynas– tai V a. įkurtas kinų budistų vienuolynas, Čan budizmo (Dzen) bei to paties pavadinimo kovos meno (Shaolin quan) lopšys. Šaolinas – tai tradicinio UŠU ir Čan budizmo švarumo bei išminties simbolis, kurio šaknys glūdi legendinėse kinų kultūros gelmėse. Iš esmės Šaolinas ir yra gyva legenda, kiniškos kovinės tradicijos kvintesencija, atspindėjusi viename „vandens laše“ jos stebuklingumą ir mitologiškumą, praeities didybę ir įkvėpimą daugybei šiuolaikinių šios tradicijos tęsėjų bei puoselėtojų.

Šiandien tradicinis Šaolino Ušu įtrauktas į UNESCO reprezentatyvų žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą

Nuo 2022 rugsėjo 12 d. iki 2023 sausio 13 d. projekto „Pažintis su Šaolino Ušu treniruotėmis“ treniruotės bus vedamos Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje, Vilniaus lopšelyje darželyje „Žvangutis“ ir Vilniaus raj Avižienių gimnazijoje.

Apie galimybę prisijungti prie šių treniruočių galite sužinoti susisiekę su mumis el.paštu klubastekme@gmail.com  .

Pranešimą paskelbė: Augustas Vaskinas, Kovos menų ir sveikatingumo klubas „Tėkmė”
Nemokamos Šaolino Ušu treniruotės

Facebook Comments