Namai, tapę kalėjimu – įtraukianti istorija naujame siaubo trileryje „Vilkas“

Namai dažnam yra vieta, kur gali jaustis visiškai saugus, tačiau tik ne Ankor-Fererių šeimai. Monmutšyro grafystėje atokioje vietoje esančiame name jie tampa įkaitais savo pačių namuose. Ar pavyks herojams išsigelbėti, žiūrovai jau dabar gali išvysti šešių epizodų seriale „Vilkas“.

Naujame seriale turtinga Ankor-Fererių šeima tampa žiauraus psichopato protinių žaidimų aukomis – įkalinti ir terorizuojami savo namuose, jie meldžiasi, kad kas nors ateitų jiems į pagalbą. „Vilkas“ – nepaprastai įdomus serialas, siaubo trileris, sukurtas pagal išradingus Mo Haiderio kriminalinius romanus. Lietuvos žiūrovai jį jau gali išvysti per „HBO“ „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Kvapą gniaužiantis siužetas

Seriale vaizduojamos dvi siužetinės linijos, labai artimos viena kitai, tačiau nesusikertančios iki pat istorijos kulminacijos. Vienoje jų sekamas jaunatviškas inspektorius Džekas Kaferis, kuris net ir po daugelio metų kaltina save dėl brolio pagrobimo. Kadangi žudikas vis dar laisvėje, Džekas, vedamas troškimo atkeršyti, randa užuominą, kuri atveda jį į antrąją siužeto liniją – Ankor-Fererių namus. Ore tvyro klausimas, ar Džekui pavyks atvykti laiku.

„Vienas didžiausių iššūkių šio serialo kūrybos procese buvo suderinti dvi kriminalines siužetines linijas, kuriose abiejuose gausu netikėtų posūkių. Ir tuo pačiu metu palikti užtektinai erdvės personažų charakterizavimui. Tikiu, kad mums pavyko tai padaryti. Žinoma, visa tai įvyko puikių aktorių dėka. Šio serialo vaidmenys yra labai sudėtingi, tačiau kiekvienas aktorius puikiai atliko savo darbą“, – sako serialo vykdomoji prodiuserė, rašytoja ir kūrėja Megan Gallagher.

Siaubo trilerio žanro serialas stebins ne tik intensyviu ir intriguojančiu siužetu, tačiau ir gerai pažįstamais veidais – jame vaidina „Sostų karų“ žvaigždės Iwanas Rheonas ir Owenas Tealas.

„Vilkas – tai serialas žmonėms, mėgstantiems nusikaltimų istorijas, kurios yra šiek tiek neįprastos. Įtampa nuolat kyla, o įspūdingas didysis finalas yra visos komandos – aktorių, režisierių, scenarijų, muzikos, meno skyriaus sunkaus darbo rezultatas“, – pasakoja M. Gallagher.

Ar šeimai pavyks pabėgti iš namų, tapusių pragaru? Naują, įtraukiantį siaubo serialą „Vilkas“ Lietuvoje jau galima peržiūrėti per „HBO“ „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, kurianti ir platinanti diferencijuotą turinio ir prekių ženklų katalogą televizijoje, kine ir internete. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „HBO“:

„HBO“ yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per „HBO“ televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis „HBO“ siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Namai, tapę kalėjimu – įtraukianti istorija naujame siaubo trileryje „Vilkas“

Facebook Comments