Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

N. Bierancas ir L. Gricius į Taliną vyko pamatyti unikalaus reginio

Paskutinį vasaros penktadienį Estijos sostinės dangų sudrebino unikalius reginys – jį papuošė unikalus dronų šou. Net 500 bepiločių orlaivių su šviečiančiomis LED lemputėmis danguje sukūrė nepakartojamą 3D vaizdų reginį. Baltijos šalyse tokio masto šou buvo rengiamas pirmą kartą, o jo stebėti vyko ir Lietuvos socialinių tinklų žvaigždės Naglis Bierancas bei Lukas Gricius.

Antrą kartą Taline viešėjęs Naglis Bierancas prisipažino, kad šįkart miestą apžiūrėjo kur kas atidžiau. „Didžiausią įspūdį paliko senamiestis. Oras nebuvo pats geriausias, kartais vis palydavo, tačiau senamiestis nėra didelis, todėl suspėjome apžiūrėti beveik viską. Pasigrožėjome architektūra, išragavome įvairiausius patiekalus ir aplankėme visų išgirtą ir rekomenduotą fotografijos parodą, esančią labai unikaliame menininkų industriniame rajone“, – pasakoja N. Bierancas.

Dronų šou gyvai stebėti atvyko ir socialinių tinklų žvaigždės iš Latvijos ir Estijos. „Artimai susipažinome su latvių influenceriu Renārs Zeltiņš, kuris į renginį atvyko kartu su savo žmona. Jis pasirodė labai draugiškas ir nuoširdžiai bendraujantis. Pasirodo, turime netgi bendrų pažįstamų, tokių kaip Rolandas Mackevičius ar Nijolė Pareigytė“, – sako pašnekovas.

Rugpjūtį „Samsung“ prekės ženklo ambasadoriumi tapęs Naglis sako, kad dronų pasirodymas jiems su Luku padarė didelį įspūdį, o tokį reginį jie neabejotinai pirmą kartą stebėjo gyvai. „3D projekcijos danguje sužavėjo ne tik mane, bet ir mano sekėjus. „Instagrame“ sulaukiau nemažai klausimų apie šį renginį ir įvairių pasisakymų: „O wow“, „Cool“, „Kaip faina“ ir t.t.“, – pasakoja Naglis.

Kelionės metu netrūko ir netikėtumų. Naglis pasakoja, kad jau užėmus vietas lėktuve ir pasiruošus skrydžiui atgal į Lietuvą paaiškėjo, kad iš tiesų lėktuvas skrenda į Kopenhagą, o ne į Vilnių, todėl keleiviams teko paskutinę minutę skubėti ir laipintis į kitą orlaivį. „Viskas gerai, kas gerai baigiasi, dabar galime iš to pasijuokti. Nors tada nebuvo taip juokinga, kadangi abu su Luku jau turėjome ir kitų planų savaitgaliui“, – juokiasi N. Bierancas.

„Šis efektingas dronų šou buvo skirtas pažymėti svarbiausiai šios vasaros „Samsung“ premjerai – rugpjūčio pabaigoje pasauliui pristatytai naujai sulenkiamų telefonų linijai, kurių pardavimų pradžia sutapo su renginio data. „Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“ telefonai žymį technologijų proveržį, todėl Baltijos šalyse šiuos telefonus pristatėme taip pat inovatyviai ir netikėtai – su pirmuoju tokio masto dronų šou, kuris sulaukė neįtikėtino susidomėjimo“, – sako Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė.

Pasauliui vis garsiau kalbant apie fejerverkų žalą gamtai, inovacijos pasiūlė daug tvaresnį sprendimą – dronus. Šimtams šviečiančių dronų kylant į dangų, reginys tiesiog atėmė žadą – jie sinchroniškai formavo skirtingas figūras, todėl vaizdas išties prikaustė žiūrovų dėmesį. Profesionalų valdomi dronai buvo suprogramuoti itin tiksliai, todėl šou metu buvo galima gerėtis puikiai ore atpažįstamomis, judančiomis figūromis.

Pranešimą paskelbė: Greta Bruzaitė, UAB „Publicum“
N. Bierancas ir L. Gricius į Taliną vyko pamatyti unikalaus reginio

Facebook Comments