„Maxima“ taria „Ačiū“ Anykščių krašto gamintojams ir pirkėjams

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiandien Anykščiuose pradėjo „Ačiū“ turą po Lietuvą. Padėką ir apdovanojimus Anykščių krašto augintojams ir gamintojams tęs šventinį savaitgalį vyksianti „Ačiū“ turo akcija.  Į Anykščius jau atvyko pilnutėliai sunkvežimiai, atgabenę 78 tonas prekių po 1 eurą, kuriomis bus prekiaujama liepos 26-28 dienomis. „Maximos“ konditerijos meistrai anykštėnams ir visiems, kurie šį penktadienį pradeda šurmulingą Anykščių miesto šventę, iškepė per 400 kilogramų torto.

„Esame lietuviškas prekybos tinklas, kuris užaugo kartu su visa Lietuva bei ją kasdien kuriančiais žmonėmis. Ilgalaikė partnerystė su geriausiais Lietuvos gamintojais ir pirkėjų pasitikėjimas yra pagrindas, be kurio „Maxima“ negalėtų augti. Pradėdami „Ačiū“ turą, sieksime apvažiuoti kuo daugiau Lietuvos, nes norime nuoširdžiai padėkoti už kiekvieno pirkėjo, darbuotojo ir tiekėjo indėlį – tik visi kartu galime kurti Lietuvą. O šiandien didžiausias ačiū tariamas Anykščiams ir jo krašto žmonėms“, – sakė prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Ji šiandien viešėdama Anykščiuose simboliškai „Ačiū“ turą pradėjo nuo padėkos ir apdovanojimų Anykščių krašto augintojams ir gamintojams, o vidudienį „Maxima“ parduotuvėje prasidėjo prekyba specialiai į Anykščius atgabentomis prekėmis po 1 eurą.

Iškilmingai pradėjus „Ačiū“ turą anykštėnai vaišinosi šventiniu tortu, kurio iškepta net 400 kilogramų. Taip pat „Maxima“ pasirūpino šalia parduotuvės esančioje A. Baranausko aikštėje vykstančio Tarptautinio floristinių kilimų pynimo konkurso dalyvių vaišėmis.

Anykščių vyno gamyklai ir ūkininkui A. Juškai – padėkos

„Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė kartu su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi sukvietė  Anykščių krašto gamintojus ir augintojus, kuriems dėkojo už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią noriai perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ klientai.

Padėka įteikta vietos ūkininkui Audriui Juškai, kuris jau daugiau nei 10 metų į visoje šalyje esančias „Maximos“ prekybos tinklo parduotuves tiekia braškes, pomidorus ir agurkus.

Taip pat buvo apdovanotas „MV GROUP Production“ valdomos Anykščių vyno gamyklos generalinis direktorius Algirdas Čiburys. „Maximos“ pirkėjų įpročiai patvirtina, kad anykštėnai mėgsta savo miesto produkciją – mieste pusę „MV GROUP Production“ perkamiausių gėrimų TOP10 sudaro būtent Anykščių vyno produkcija.

Susitikime dalyvavo ir kiti Anykščių krašto augintojai bei gamintojai, su kuriais diskutuota apie Lietuvoje užaugintos ir pagamintos produkcijos svarbą ir galimybes dar labiau plėsti jų realizavimą „Maximos“ prekybos tinkle.

Apdovanojimus kartu su K. Meide įteikęs Anykščių rajono savivaldybės meras S. Obelevičius dėkojo savo krašto gamintojams. „Didžiuojamės Anykščių krašto ūkininkais ir gamintojais, kurie ne tik prisideda prie krašto gerovės, bet ir garsina Anykščių vardą. „Anykščių vyno“ produkcija yra žinoma toli už miesto ribų, o ūkininkų užaugintos gėrybės yra kokybiškos ir gausios. Stengiuosi pats rinktis Anykščių produkciją ir kviečiu visus taip daryti. Kuo geriau seksis mūsų gamintojams ir ūkiams, tuo geriau bus visam Anykščių rajonui“, – pabrėžė meras S. Obelevičius.

Specialiai Anykščiams sukurta akcija

Ypatingi šio savaitgalio „Ačiū“ turo pasiūlymai yra sukurti ir skirti tik Anykščiams.

„Ačiū“ turo akcijai pasirinktos prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „A“. Už 1 eurą visą savaitgalį galima įsigyti arbūzų (1 vnt. už 1 eurą), aliejaus „Natura“ (1 litras už 1 eurą), anglių, skirtų griliui (1 pakuotė už 1 eurą), nealkoholinio alaus (4 skardinės už 1 eurą), antienos (po 1 eurą už kilogramą). Šiais pasiūlymais gali pasinaudoti visi „Ačiū“ kortelių turėtojai, kurie šventinį savaitgalį lankysis Anykščiuose.

Iš viso į Anykščius atkeliavo net 78 tonos prekių po 1 eurą. Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti iki pat parduotuvės uždarymo sekmadienį, liepos 28-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Siekiama, kad prekių po 1 eurą visiems norintiems užtektų ištisą savaitgalį, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Ačiū“ turas tęsia šių metų pradžioje pradėtą kampaniją „Lietuva, ačiū!”.

Pradėjus „Maximos“ „Ačiū“ turą nuo A raide prasidedančių Anykščių ir šio miesto šventės, planuojama kampaniją tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius. Artimiausiu metu bus paskelbta, kas bus kita „Ačiū“ turo stotelė.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ siekia aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Facebook Comments