Maisto papildai sportui ir jų kaina

Maisto papildų sportui – kas tai?

Ar girdėta sąvoka papildai? Tiems, kas nežino, tai tokie produktai, kurie buvo sukurti su ta intencija, kad papildytume savo organizmą mums trūkstamomis maisto bei kitomis svarbiomis ir vertingomis medžiagomis, kurių negavome su maistu. Yra manančių, kad maisto papildai yra kur kas vertingiau už kasdieninį įprastą maistą, tačiau tai nėra visai tiesa. Papildai, kaip tai nurodo ir šio žodžio struktūra, tik papildo maistą, o ne jį pakeičia, todėl negalime teigti, kad papildai sportuojantiems yra kažkuo geresnis dalykas nei įporastas maistas, kuris yra natūralus ir mums jau įprastas. Taip pat verta paminėti, kad itin skirasi maisto papildų kaina, jeigu ją lygintume su įprastų maisto produktų kaina. Tad pakalbėkime plačiau – maisto papildų kaina ir to priežastys.

Papildų kainos priežastys

Papildų sportui kaina priklauso nuo įvairių priežasčių. Tai gali  būti papildų kokybė, papildų sudedamosios dalys, maisto papildų sportui firma, populiarumas, papildų parduotuvė ir kt. Taip pat labai priklauso, kokį antkainį uždeda tas, kuris tuos maisto papildus pardavinėja. Kadangi būtent antkainis stipriai lemia produkto kainą, kadangi patys maisto papildų gamintojai parduoda savo gaminamus produktus už gan palankią ir nedidelę kainą, tačiau parduoda didesnį kiekį produkcijos. Tuomet pardavėjas, įsigijęs maisto papildų urmu, o kaip žinome, šie produktai, lygiai kaip ir maisto produktai, turi savo galiojimo laiko pabaigą (apie porą metų), tad pardavėjas nori pelningai ir skubiai parduoti šiuos maisto papildus už optimalią kainą. Žinoma, greitas ir optimalus pardavimas ne visuomet pavyksta, tuomet pardavėjas yra priverstas produkto kainą sumažinti ir taikyti atitinkamas nuolaidas, kad maisto papildai sportui būtų parduodami skubiau ir nebūtų problemų dėl galiojimo termino pabaigos.

Maisto papildų sudėtis

Maisto papildų sudėties strūktūra visuomet skirasi. Tai priklauso nuo papildų gamintojo ir jo pozicijos. Vienos maisto papildų gaminimo įmonės laikosi politikos, kad naudos tik kokybiškus ir brangesnius elementus savo sudėtyje, tačiau tas lemia ir didesnę gaminamo produkto kainą. Tokios įmonės orientuojasi į kokybę, o ne kiekybę ir tai dažniausiai yra tos įmonės, kurių prekių ženklai yra labiausiai atpažįstami ir gerbiami. Prekės ženklas lemia ir didesnius pardavimus, kadangi pirkėjas pasitiki produktu ir patys yra įsitikinę jo kokybe. Kai kuriai gamintojai naudoja pigesnes sudėtines dalis maisto papildų gamybai, todėl siūlo žemesnę kainą, tačiau dėl to nukenčia ir kokybė.

Apibendrinimas

Taigi, maisto papildų kaina priklauso nuo įvairių akcentų – kokybė, pagaminimo kaina, prekės -enklas ir t.t. Siūlome atsirinkti tinkamus maisto papildus už optimalią kainą. Būtent tokius produktus ir siūlome savo internetinėje maisto papildų sportui parduotuvėje Sportuojantys.lt

Facebook Comments