Loterijų bilietų jau galima įsigyti parduotuvių savitarnos kasose

Gera žinia apsiperkantiems savitarnoje – šių kasų asortimentą papildė dar viena prekė. Nuo šiol didžiųjų Lietuvos prekybos centrų savitarnos kasose galima atsispausdinti loterijų „Teleloto“, „Eurojackpot“ bei „Vikinglotto“ bilietų.

Sprendimą įkvėpė klientų poreikiai

Technologinį sprendimą, leidžiantį loterijų bilietus atsispausdinti patiems, loterijų organizatorė „Olifėja“ kartu su partnere „Perlas Network“ pradėjo įgyvendinti prieš kiek daugiau nei pusantrų metų. Pirmiausia integracija buvo atlikta prekybos centre „Norfa“, o neilgai trukus – ir „Rimi“.

Nuo šių metų spalio įsigyti loterijų bilietų jau galima ir prekybos tinklų „Maxima“ bei „Iki“ savitarnos kasose.

Pasak „Perlas Network“ prekybos direktoriaus Tado Malinausko, įgyvendinti šį sprendimą paskatino įmonės siekis nuolat reaguoti į klientų poreikius.

„2019 m. kompanijos „Spinter tyrimai“ atliktas tyrimas jau rodė, jog beveik trečdalis šalies gyventojų naudojasi savitarnos kasomis. Pandemija ir dėl jos kilęs poreikis vengti kontaktų savitarnos populiarumą neabejotinai dar padidino, – sako T. Malinauskas. – Kadangi nuolat stengiamės reaguoti į klientų poreikius ir daryti viską, kad jie galėtų greitai bei patogiai įsigyti mėgstamų loterijų bilietų, ėmėmės šio projekto. Dabar, parduotuvėse įdiegus spausdintuvus, žaidėjai sėkmę atnešančius loterijų bilietus gali atsispausdinti patys.“

Savitarnoje įsigyti bilietai jau atnešė laimėjimų

Pasak T. Malinausko, tai, jog galimybė įsigyti bilietų savitarnos kasose buvo reikalinga, rodo rezultatai – tiek skaičiai, tiek atsiliepimai.

„Prekybos centruose, kuriuose integracija atlikta kiek anksčiau, jau dabar kas penktas pirkėjas loterijų bilietus perka būtent savitarnos kasose. Vieni sako, kad bilietus pirkti savitarnoje jiems greičiau – nereikia stovėti eilėje, kiti – kad paprasčiau, nereikia prašyti paduoti ar panašiai. Yra ir teigiančių, kad juos džiugina galimybė atsispausdinti, kaip sako, „šviežią“ bilietą“, – pirkėjų reakcijomis dalinasi „Perlas Network“ prekybos direktorius.

„Perlas Network“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė priduria, kad savitarnose įsigyti bilietai jau atnešė žaidėjams ir solidžių laimėjimų: „Prieš mėnesį „Teleloto“ žaidėjas Ramūtis, pirkęs bilietą Klaipėdoje, „Norfos“ savitarnos kasoje, laimėjo 100 000 Eur. Vos prieš kelias savaites Druskininkuose, prekybos centro „Maxima“ savitarnos kasoje, pirktas bilietas žaidėjui padovanojo „Teleloto“ Didžiojo prizo dalį – daugiau nei 16 000 Eur. Ir čia tik keli pavyzdžiai, parodantys, kad žaidėjai naudojasi galimybe įsigyti bilietų savitarnoje ir kad juos lydi sėkmė.“

Savitarnos kasose įsigyti „Teleloto“, „Eurojackpot“ ir „Vikinglotto“ bilietų galima dviem būdais – naudojantis paieška prekių kataloge arba tiesiog nuskenuojant loterijų žetonus, esančius šalia kasos. Pasirinkti ir apmokėti bilietai yra atspausdinami toje pačioje savitarnos kasoje integruotu spausdintuvu.

Šalia šio būdo išlieka ir galimybės minėtų loterijų bilietų įsigyti įprastose pardavimo vietose, „Perlo“ terminaluose bei internetu.

Pranešimą paskelbė: Brigita Katinaitė, UAB „Perlas Network”
Loterijų bilietų jau galima įsigyti parduotuvių savitarnos kasose

Facebook Comments