Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Londonas šiuo metu pasiekiamas vos už kelis eurus!

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, Palangos, Rygos, Kauno nuo €9 tik su FlymasterNorėtumėte bent kartą nuskristi į Londoną ir ten aplankyti žymiausias vietas? Tam jums neprireiks didelių sumų, nes šį Anglijos miestą pasieksite vos už kelis eurus. Internete jums reikėtų tik atsidaryti geriausius kelionių tinklapius, kuriuose siūloma įsigyti lėktuvų bilietus. Tuose tinklapiuose nurodoma pagrindinė bilietų užsakymo informacija, o geriausia tai, kad dauguma tokių interneto svetainių pateikia pagrindinę informaciją apie pačius miestus bei šalis – rasite tiek lankytinų vietų sąrašą, tiek ir labiausiai siūlomas išbandyti vietines pramogas. Kas liečia lėktuvų bilietų užsakymą, tai tiesiog per paieškos sistemas suveskite terminą „Skrydžiai į Londoną“ ir tiek.

Užsisakant lėktuvų bilietus internetu, pirmiausia siūloma kruopščiai pasidomėti kas tuos bilietus siūlo. Jums reikia pasidomėti pačių tinklapiu, jo savininkais. Kartais kai kurie tinklapiai naudoja ir sukčiavimo schemas, kuomet pasisavina pinigus iš lankytojų banko sąskaitų. Jums nereikėtų bilietų užsakinėti neaiškiose svetainėse. Geriausia būtų rinktis patikimas, žinomas lietuviškas interneto svetaines. Kelionių tinklapių, siūlančių pigius skrydžių bilietus, yra labai daug, todėl skyrę šiek tiek laiko, tikrai galėsite saugiai ir pigiai įsigyti norimus bilietus.

Tiesa, keliaujantiems į Londoną pravartu žinoti, kad Angliją pasiekti galima vos už kelis eurus. Bet, nereikėtų galvoti, kad už tokią sumą jūs gausite verslo klasės lėktuvo bilietus. Jums bus siūloma naudotis ekonomine klase, o svarbiausia – skrydžio laikas gali būti itin greitas. Paprastai kalbant, patys pigiausi lėktuvų bilietai pasižymi tuo, kad juos įsigijęs žmogus turi išvykti itin greitai ir jam siūloma ekonominė skrydžių klasė.

Žinant, kad Londonas lėktuvu pasiekiamas itin greitai, jums nereikėtų dairytis į verslo ar kitos brangesnės klasės bilietus. Juk lėktuve išbūsite vos trumpą laiką. Tam geriausia pasitelkti pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus, kuriuos ir pateikia minėti kelionių tinklapiai.

Norintys užsisakyti tokius bilietus privalės turėti galimybę atsiskaityti internetu. Tai padaryti galima tiesiog banko kortele arba turint prieigą prie elektroninės bankininkystės sistemose. Atsiskaitant už bilietus kortele, teks suvesti tos kortelės duomenis ir tiek. Būtent dėl to ir rekomenduojama bilietus užsisakyti tik patikimose vietose, jog sukčiai tų duomenų neišsisaugotų ir nepanaudotų negeriems tikslams.

Plačiau skaitykite: www.flymaster.lt/anglija/londonas.php

Facebook Comments