Liucinos Rimgailės eglutė – kasmet vis kitokia: „Pakeisti žaliaskarę įmanoma ir taupiai“

Kasmetė kalėdinė karštinė neapleidžia nė vienų namų – jau gruodžio pradžioje pradedame ruošti ir planuoti dovanas, kalėdines dekoracijas, puošti šių metų eglutę. Renkantis žaliaskarę svarbu atkreipti dėmesį ir į jos papuošimus, kurie turi susilieti su namų interjeru bei įvairiomis dekoracijų detalėmis. Pasak nuomonės formuotojos Liucinos Rimgailės, stikliniais burbulais ir lemputėmis papuoštą eglutę galima paįvairinti vaikystę primenančiais karpiniais. Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva atkreipia dėmesį, kad pasipuošti namus tvariai nereikia didelių išlaidų. Jos teigimu, tam puikiai tiks dirbtinė, ilgaamžė eglutė. Vis dar ieškantys savo žaliaskarės gali ir sutaupyti, mat iki gruodžio 11 d. 210 cm aukščio dirbtinei kalėdinei eglei „Rimi“ taikoma -50 procentų nuolaida, perkant su lojalumo kortele.

Kasmet – skirtingi eglutės papuošimai

Kasmet siekiame papuošti eglutę artimais širdžiai papuošimais, o kartais net nuo vaikystės išsaugotais žaisliukais. Nesinori, kad kiekvienais metais eglutė būtų vienoda, tad stengiamės pridėti savų, širdžiai mielų detalių. Nuomonės formuotoja Liucina Rimgailė sako, kad jai mielos visokios žaliaskarės – tiek atimančios žadą savo dydžiu, tiek subtilios. Jos namuose stovi stikliniais burbulais papuošta eglutė, jaukią šventinę nuotaiką sukuria žybsinčios lemputės. „Man patinka, kad žmonės socialiniuose tinkluose dalinasi Kalėdų laukimo džiaugsmu, su šeima fotografuodamiesi prie savo papuoštos eglės. O ir pats puošimo procesas ne mažiau jaudinantis, ypač, jei šeimoje yra vaikų“, – džiaugsmo laukiant Kalėdų trise neslepia L. Rimgailė.

Verslininkė įsitikinusi, kad eglutės papuošimai nebūtinai turi būti pirktiniai, juos galima iškarpyti iš popieriaus ar panaudoti džiovintas gėles. „Pamenu, kaip mokykloje karpydavome baltas popierines snaiges. Su šypsena ir šiandien prisimenu tuos mielus karpinius, kurie atrodo kaip nėriniai. Labai džiaugiuosi, kad grįžta mada juos naudoti eglutės puošybai. Būtų įdomu kada pasipuošti ir visiškai neblizgią eglutę, prie jos tiktų ramių spalvų džiovintos gėlės. Kiekvienos šeimos eglė vis kitokia, juk skoniai skiriasi, bet ji, kaip tradicinis švenčių ir artumo su šeima simbolis, mums visiems labai svarbi“, – pastebėjimais dalijasi L. Rimgailė. 

Eglutės žaisliukus galima pagaminti ir patiems

Prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvėse galima įsigyti įvairius stiklinius burbulius ar iš natūralių audinių pagamintus žaisliukus: nykštukus, elniukus, Kalėdų senelius, taip pat dekoratyvinius lapus, kankorėžius ar snaiges iš veltinio. O jeigu turite laiko rankdarbiams, „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva siūlo pasigaminti savų papuošimų ar ant eglutės pakabinti prieš tai sukurtus rankdarbius ir taip atnaujinti jos įvaizdį.

„Norintiems Kalėdų eglutės puošmenas ar kitas dekoracijas pasigaminti patiems, primename, kad mūsų prekybos tinko parduotuvėse turime visų būtinų priemonių: natūralių dviejų spalvų samanų, konkorėžių. Eglės puošybai galima pritaikyti ir mažus minkštus vaikų žaislus, vasarą sudžiovintas gėles ar smilgas – tereikia pasitelkti fantaziją“, – pažymi O. Suchočeva.

Norint tvaresnių Kalėdų skatina rinktis dirbtinę eglutę

Norint Kalėdas paminėti tvariai svarbu ne tik peržiūrėti jau turimus žaisliukus, bet ir nusipirkti tinkamą eglutę. Pasak ekspertės, renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į dirbtines jų alternatyvas.

„Dirbtinės eglutės yra ilgaamžės, dažniausiai pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, tad namuose tarnaus ne vienerius metus. Nors gali pasirodyti, kad dirbtinės eglutės yra brangesnės už įprastas, tačiau ilgas naudojimo laikas ilgainiui padės sutaupyti. Apskaičiuota, kad statistiškai viena dirbtinė eglutė yra naudojama iki 6 metų, tad tokį laikotarpį išvengsite investicijų į įprastas gyvas žaliaskares, be to nereikės jų išvežti po švenčių. Pasirinkę šią nesenstančią alternatyvą ne tik sutaupysite, bet ir būsite draugiški aplinkai“, – pažymi ekspertė.

Lengvesnė priežiūra ir derinimas prie interjero 

Dirbtinės Kalėdų eglutės išsiskiria ne tik ekologiškumu, bet ir mažesne jų priežiūra. Skirtingai nei įprastų eglučių, jų nereikia laikyti vandenyje, jos nenumeta spyglių, o atsitikus nelaimei ir eglutei nuvirtus, vanduo iš jų stovo neišsilieja. Šias eglutes turėtų rinktis tie, kurie neturi laiko jų priežiūrai ar namuose turi augintinių, smalsių mažų vaikų. 

„Dirbtinių eglučių gamintojai siūlo įvairių formų, dydžių ir spalvų eglučių pasirinkimą. Tai leidžia kiekvienam rasti tokią žaliaskarę, kuri atitiks jo asmeninį skonį ir puikiai įsilies į namų interjerą. Vien „Rimi“ prekybos centre turime natūralios žalios, šviesiai žalios ir baltos dirbtines spalvos eglutes. Jų dydžių pasirinkimas taip pat dideis – nuo įprastos 90 cm aukščio eglutės iki aukštos, 210 cm siekiančios žaliaskarės“, – sako O. Suchočeva.

Ekspertė primena, kad dabar galima daugiau sau leisti Kalėdoms, nes „Rimi“ – pigu: „Iki gruodžio 11 d. mūsų parduotuvėse dirbtinei 210 cm aukščio eglutei taikoma -50 procentų nuolaida, perkant su lojalumo kortele, tad tai puiki proga iš anksto pasiruošti šventėms. Visada verta pasitikrinti ir „Mano Rimi“ lojalumo programos teikiamus asmeninius pasiūlymus bei papildomas nuolaidas.“

Pranešimą paskelbė: Akvilė Sabaliauskaitė, Integrity PR, UAB

Liucinos Rimgailės eglutė – kasmet vis kitokia: „Pakeisti žaliaskarę įmanoma ir taupiai“

Facebook Comments