Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Likus kelioms dienoms iki švenčių sostinėje atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė

Likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių prekybos tinklas „Iki“ pirmadienį, gruodžio 20 d., atidarė visiškai naują parduotuvę Vilniuje, Pilaitėje – tankiai gyvenamame ir judriame rajone. Investicijos į naująją parduotuvę, adresu Karaliaučiaus g. 9, siekia apie 0,738 mln. eurų.

„Naujoji parduotuvė įsikūrusi judriame ir sparčiai besiplečiančiame sostinės rajone. Dėjome visas pastangas, kad atidarytume ją dar prieš šventes ir pirkėjai tiek kasdien, tiek šventiniu laikotarpiu galėtų apsipirkti be rūpesčių, patogiai, saugiai bei kuo arčiau savo namų. Parduotuvėje įrengėme savitarnos kasas, kurios padės apsipirkti greičiau ir išvengti eilių“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Pagal naujausius bendrovės standartus įrengtoje 1017 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje gyventojų laukia gausūs vaisių ir daržovių, šviežių produktų, sveriamos mėsos skyriai. Taip pat čia yra ir žuvies ant ledo skyrius. Šviežumą ir patogumą vertinantys pirkėjai galės įsigyti karštų mėsos gaminių bei tris kartus per dieną vietoje kepamos duonos ir bandelių.

 Rajono gyventojų ir svečių patogumui šalia parduotuvės įrengta ir stotelė elektromobiliams krauti, joje visą mėnesį nuo parduotuvės atidarymo bus galima elektromobilius įkrauti nemokamai.

Naujausioje sostinės „Iki“ parduotuvėje dirbs 27 darbuotojai. Pirkėjų patogumui įrengtos 6 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, kurios leis pirkėjams apsipirkti greičiau ir saugiau, išvengiant papildomų nebūtinų kontaktų. Taip pat veikia ir 3 paprastos kasos. Lankytojams naujoji parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val. Tačiau gruodžio 25 d., kaip ir kitos tinklo parduotuvės, naujoji parduotuvė nedirbs.

„Stengėmės, kad „Iki“ parduotuvė įsikurtų būtent mūsų projekte. Kvartale gyvenantys žmonės gražiausias metų šventes galės pasitikti nestovėdami kamščiuose keliaujant į prekybos centrus, o ramiai apsilankys parduotuvėje, įsikūrusioje šiaurinėje kvartalo dalyje. Nors statybų etape susidūrėme su medžiagų tiekimo problemomis, kurios pareikalavo didesnio nei įprastai tokio dydžio projektams komandos įsitraukimo, susidorojome su iššūkiais ir A++ energetinę klasę atitinkančią parduotuvę pastatėme per neįtikėtinai trumpą laiką – 5 mėn.“, – sako Giedrius Brūzgė, „Eika“ turto valdymo departamento direktorius.

Kad apsipirkimas prieš šventes būtų saugesnis, pirkėjai raginami iš anksto planuoti pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą. Gyventojai raginami naudotis savitarnos kasomis arba užsisakyti prekes per „LastMile“ programėlę.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,8 tūkst. darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”
Likus kelioms dienoms iki švenčių sostinėje atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė

Facebook Comments