Lietuva – Europos lyderis vandenlenčių parkų skaičiumi

vandenlenciu parkas

Tikėtina, jog kai kuriems tautiečiams sąvoka „vandenlenčių parkas“ nieko nesako, tačiau yra nemažai ir tokių, kurie šią pramogą jau išbandė ir galbūt net pamėgo. Negana to, Lietuvoje yra ypač daug šio tipo pramogų parkų, įsikūrusių ne tik, kaip įprasta, kurortuose ar didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose, neretai pavadinamuose provincija. Ar žinojote, jog pagal vandenlenčių parkų skaičių vienam žmogui esame Europos lyderiai?

Kaip atrodo eilinis vandenlenčių parko klientas? Pastarieji tarpusavyje iš tiesų skiriasi ne tik kalbant apie lytį ar amžių (pramoga užsiimti gali ir senjoras, ir vaikas), bet ir apie santykį su šia pramoga. Vieni yra tiesiog mėgėjai ar net „pirmakarčiai“. Vandenlečių parkas, kaip minėta, yra dažnas reiškinys Lietuvoje, tad neretai ši pramoga išbandoma neplanuotai: ėjau, pamačiau, susidomėjau, išbandžiau ir…patiko! Kiti – profesionalai, užuot žaidę krepšinį ar futbolą (aišku, veiklos suderinamos kartu), progai pasitikaikius šoka ant lentos. Jei mėgėjams svarbu geras oras, tai šie linksminasi nebijodami gamtos stichijų! Dažnai profesionalai turi ir savo įrangą, įsigytą atsižvelgiant į individualius poreikius, tad inventoriaus nuomotis nebereikia, o vandenlenčių parkas naudojamas kaip vieta pramogai ir treniruotėms. Daugelis vandenlečių parkų šios sporto šakos entuziastams suteikia galimybę įsigyti abonementą, kuris, lyginant su vienkartiniais apsilankymais, leidžia gerokai sutaupyti. Nors vandenlenčių „mokslą“ nesunku „perkąsti“ patiems ar įgūdžių pasisemti iš draugų, parkuose dirba kvalifikuoti instruktoriai, ne tik leidžiantys jaustis saugiau, bet ir savo patarimais padedantys maksimaliai pasimėgauti pramoga.  

Nepaisant didelio vandelenčių parkų skaičiaus Lietuvoje, klientų skaičiumi pastarieji skųstis negali ir grėsmės dėl galimo verslo žlugimo jausti neturėtų. Vandenlenčių sporto populiarumas nuolat auga, tad savaitgalį dažnas parkas netgi būna sausakimšas! Aišku, sėkmė ateityje laukia tik rimtai į savo darbą žiūrinčių ir paslaugos kokybe besirūpinančių vandens parkų. Tiesa, dabar veikiančių vandenlenčių parkų savininkai teigia, jog dar didesnės konkurencijos sulaukti nesitiki. Šio tipo pramogų teikėjų rinkoje yra pakankamai, be to, verslo pradžia reikalauja didelių investicijų, tad vargu ar atsiras taip rizikuosiančių verslininkų.

Facebook Comments