Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Legendinis prizas – Dešimtmečio atlyginimas – grįžta!

Jurgita vis dar šluostydama laimės ašaras nuo savo skruostų skambino tėvams, vyrui, vyriausiajam sūnui. „Dabar mūsų gyvenimas pasikeis, viskas bus kitaip“, – tarė, vos rinkdama žodžius. Taip pernai metais į savo laimėjimą reagavo Jurgita iš Tauragės rajono. Moteris rugsėjo pradžioje laimėjo „Teleloto“ Dešimtmečio atlyginimą – net 120 000 Eur. Tiek pinigų jos banko sąskaitoje dar niekada nebuvo.

„Viską atiduodu vaikams, viską darau dėl jų. Taip pati pasirinkau, nedaryti kažkokios karjeros, nevažiuoti į užsienį, o būti su jais. Auginti juos ir išleisti į gyvenimą. Iki šios dienos mano gyvenimas buvo tas pats per tą patį. Vaikai, namai, vyras. Daugiau nieko nemačiau, niekur nekeliavau. O norų tikrai buvo, ypač kai draugai pasakodavo, kaip užsienio šalyse gražu, kaip malonu jūroje išsimaudyti. Svajojau apie tai, bet žinojau, kad negalime sau to leisti“, – apie savo gyvenimą pernai metais pasakojo laimėtoja Jurgita, laikydama laimėjimą liudijantį čekį rankose ji žadėjo ne tik atšokti vestuves, susitvarkyti buitį, bet ir išvažiuoti atostogauti.

Šiemet „Teleloto“ turi gerų žinių visiems, turintiems neišpildytų svajonių – Dešimtmečio atlyginimas grįžta! Visą vasarą – net dvyliką sekmadienių iš eilės „Teleloto“ laidoje bus traukiama po vieną pretendentą. O pirmą rugsėjo sekmadienį vienas iš dvylikos laimės net 120 000 eurų. Visi pretendentai bus garantuoti, kad namo išvažiuos bent jau su paguodos prizu – 300 eurų.

Per tris mėnesius „Teleloto“ žaidėjai laimės 30 visureigių: 10 „Mercedes Benz GLA“, 10 „Volkswagen Tiguan“, 10 „Peugeot 5008“. Taip pat laimėtojų laukia ir daugiau nei 3000 vasariškų prizų – dviračiai, elektriniai paspirtukai, kepsninės, planšetiniai kompiuteriai, mobilieji telefonai ir daug kitų vertingų bei praktiškų daiktų.

Visi kviečiami kiekvieną sekmadienį, 17.20 val., įsijungti televizorius ir, žinoma, nepamiršti „Teleloto“ bilietų.

Pranešimą paskelbė: Unė Dabužinskaitė, UAB „Lotelita“

Facebook Comments