Laikas ruoštis į mokyklą: nuo ketvirtadienio „Lidl“ parduotuvėse pasirodo pirmosios mokyklinės prekės  

Besibaigianti vasara ir artėjantis ruduo sukelia dvejopus jausmus: kol vaikai džiaugiasi galėsiantys susitikti su seniai matytais draugais, jų tėveliai baimingai ruošiasi minti mokyklinių mugių slenksčius. Kelis vaikus auginantys ar pirmą kartą į mokyklą savo atžalą išleisiantys tėveliai nerimauja, kaip plačiai jiems teks atverti pinigines. Pasiruošti rugsėjui bus ir pigiau, ir paprasčiau – šį ketvirtadienį „Lidl“ parduotuvėse pasirodo pirmosios mokyklinės prekės.

Taupykite ne tik pinigus, bet ir laiką

Sakoma, kad laikas – tai pinigai, todėl prieš prasidedant naujiems mokslo metams sutaupyti tiek vieno, tiek ir kito padės tikslumas. Pirmiausia, savo atžalą supažindinkite su nauja rutina ir į šį ritmą po truputį įveskite visus šeimos narius: eikite anksčiau miegoti, drauge kelkitės ir pusryčiaukite, o dienos pabaigoje pasidalinkite savo įspūdžiais, suplanuokite kitos dienos ar visos savaitės veiklas.

Be to, kuo tiksliau žinosite mokyklinuko laiko poreikius, tuo paprasčiau bus planuoti ir savo bei visos šeimos dienotvarkę, pažymi „Lidl“. Dar prieš prasidedant mokslo metams apskaičiuokite, kiek tiksliai laiko jums prireiks nuvesti vaiką į mokyklą, pasiimti po pamokų, nuvežti į būrelį.

Jeigu dabar kažko nespėjate ar pamirštate, pakeiskite savo įpročius ar dalį pareigų perleiskite kitiems šeimos nariams. Nepaskęsti mokyklinio chaoso liūne tiek jums, tiek ir jūsų vaikams padės ir patogūs kalendoriai – užrašų knygutės bei užrašų lentos. Tegul čia savo vietą atranda pamokų tvarkaraštis, namų darbų užduotys bei popamokinės veiklos, būrelių grafikas.

Netaupykite savo vaiko sveikatos sąskaita

Visiems naujų mokslo metų iššūkiams įveikti itin svarbu turėti ne tik griežtą darbotvarkę, bet ir mokymuisi tinkamą aplinką. Nors mokyklos aplinkoje šį veiksnį pakreipti savo pusėn yra kiek sunkiau, tam būtina paskirti ir konkretiems vaiko poreikiams pritaikyti atskirą namų vietą.

Prekybos tinklas „Lidl“ rekomenduoja kurti namų mokslo šventovę įsigyjant rašomąjį stalą ir kėdę. Kad vėliau netektų mokėti dar ir dar kartą, iškart pirkite reguliuojamo aukščio rašomąjį stalą, kurio aukštį galima reguliuoti naudojant sukamąją rankenėlę. Toks stalas tarnaus tiek pirmokui, tiek ir dvyliktokui, o ergonomiškai dirbti bus galima net ir stovint.

Kad laikas mokantis prie rašomojo stalo būtų kuo efektyvesnis, pasirūpinkite ir patikimu staliniu LED šviestuvu bei aliumininiu elektros ilgintuvu iš „Lidl“. Šie daiktai, pasak prekybos tinklo, yra būtini kokybiškam, regos ir stuburo nežalojančiam namų darbų užduočių atlikimui užtikrinti – gerai darbo stalą apšviečiančią lempą statykite ne ten, kur siekia laidas, bet ten, kur tai bus efektyvu.

Sutaupyti padės tvarūs įpročiai

Finansų specialistų skaičiavimu, pasiruošti mokyklai brangiausia tuomet, kai auginamas pirmokas, tačiau taip nutinka tikrai ne dėl to, jog nežinote, ką reikia pirkti ir perkate viską iš eilės. „Lidl“ pažymi, kad būsimosios pirmokų mokytojos ar mokyklų vadovai neretai pateikia tikslius įsigyti reikalingų mokyklinių prekių sąrašus ir taip palengvina kasdienybę pirmokų tėveliams.

Paruošti mokyklai jau vyresnius mokyklinukus reikalauja mažiau lėšų, nes vienąkart nusipirkus daiktą, kitą rugsėjį ar net kelis metus naujo daikto pirkti nereiks. Prekybos tinklas taip pat pabrėžia, kad augant vaikams jie naudoja mažiau daiktų ir moka geriau juos saugoti, todėl naujus daiktus pirkite tik gerai apgalvoję savo atžalos poreikius.

Norėdami susidaryti kuo tikslesnį ir kuo daugiau sutaupyti leidžiantį mokyklinių prekių sąrašą, įveikite netvarką vaiko kambaryje ar rašomojo stalo spintelėje. Vienoje krūvoje sudėkite dar naudoti tinkamus, o kitoje jau išmesti paruoštus daiktus – juos visus ar dalį teks pakeisti naujais.

Jau nuo ketvirtadienio, liepos 28 d. visose „Lidl“ parduotuvėse prasideda artėjantiems mokslo metams skirta prekių kampanija „Misija: mokykla“. Čia patogiai bei nebrangiai įsigysite patikimų mokyklinių reikmenų, kuprinių, sąsiuvinių, bloknotų, piešimo, dažymo ar rašymo rinkinių, kartono arba spalvoto popieriaus, žymiklių, segtuvų ir kt.

Su pilnu mokyklinių prekių asortimentu galite susipažinti internete.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
Laikas ruoštis į mokyklą: nuo ketvirtadienio „Lidl“ parduotuvėse pasirodo pirmosios mokyklinės prekės   

Facebook Comments