Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kviečia vakarą skirti Ukrainai: programoje – ir šviežia dokumentika apie V. Zelenskį, ir pasaulį sužavėjusios septynmetės atliekamas himnas

Praėjus mėnesiui nuo Rusijos įsiveržimo į Ukrainą, neblėsta ne tik lietuvių noras padėti, bet ir plačiai domėtis įvykiais broliškoje šalyje. Sekmadienio vakarą prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano Lietuvos žiūrovai galės skirti Ukrainai stebėdami trijų dokumentinių filmų ciklą ir plataus susidomėjimo sulaukusį paramos koncertą, kuriame septynmetės Amelijos atliktas Ukrainos himnas suvirpino širdis visame pasaulyje.

Specialiai atrinktais filmais siekiama kuo daugiau žmonių supažindinti su įvykiais Ukrainoje ir dar kartą pabrėžti ryžtingą ukrainiečių kovą už savo šalies laisvę. Nuo 21 val. „Discovery Channel“ transliuojamą vakaro programą pradės naujas kino pasakojimas apie šių dienų herojumi tapusį Ukrainos lyderį Volodymyrą Zelenskį.

Trys istorinės dokumentikos juostos

Karui Ukrainoje skirtą vakaro programą iš viso sudarys keturios dalys. Trisdešimties minučių trukmės filme „Zelenskis: žmogus, kuris stojo prieš Putiną“ (angl. Zelenskyy: The Man Who Took On Putin) konstruojamas šalies vadovo portretas nuo jaunystės ir gyvenimo prieš tampant prezidentu iki vadovavimo apgultai šaliai metų.

Antrasis filmas – „Pabėgimas iš Irpinės“ (angl. Escape from Irpin) – tai Lenkijos žurnalisto Michał Przedlacki sukurta dokumentinė juosta, kurioje vaizdžiai atskleidžiamas Ukrainos kariuomenės gyvenimas, visuomenės pasipriešinimas agresoriui ir prieš civilius nukreiptos Rusijos armijos keliamas pavojus. Vienas iš šio karo (kartu ir filmo) simbolių – netoli Kyjivo esančioje Irpinėje sugriautas tiltas, tapęs vieninteliu likusiu būdu moterims, vaikams ir senoliams pabėgti iš rusiškų bombų ir kulkų atakuojamo miesto.

Iš karto po to žiūrovai galės pasinerti į „Solsberio apsinuodijimų paslaptis“ (angl. The Secrets of the Salisbury Poisonings). Šiame filme bus primintas 2018 m. kovo 4 d. Solsberyje, Pietų Anglijos mieste, įvykdytas buvusio Rusijos karinės žvalgybos pulkininko Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos Skripal nunuodijimas kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ („Naujokas“), sukurta Sovietų Sąjungoje. Reginį stebėjusių žmonių liudijimai ir nauji įrodymai dar aiškiau nušvies tragiškus įvykius, pavertusius mažą miestelį pasaulinio lygio žmogžudystės sąmokslo, iliustruojančio Kremliaus žiaurumą, centru.

Ypatingas paramos koncertas

„Discovery Channel“ vakaro programą užbaigs specialiai suredaguotas kovo 20 dieną Lenkijos mieste Lodzėje vykusio paramos koncerto „Kartu su Ukraina“ su didžiausiomis Lenkijos ir Ukrainos muzikos žvaigždėmis įrašas. Renginyje gyvai iš viso dalyvavo 12 tūkst. žmonių, o milijonai stebėjo jį savo namų ekranuose. Už parduotus koncerto bilietus surinktos lėšos (apie 2 mln. eurų) buvo skirtos „Lenkijos humanitarinei akcijai“, kuri nuo 2014 m. įgyvendina reguliarias pagalbos misijas Ukrainoje.

Šiame koncerte pasirodė ir septynmetė Amelija, internetą sužavėjusi prieš keletą savaičių, kai Kyjivo slėptuvėje sudainavo „Let It Go“ – gerai žinomą animacinio filmuko kūrinį. Prieglobstį Lenkijoje radusi mergaitė šįkart lipo ant įspūdingos scenos ir daugiatūkstantinei miniai sugiedojo Ukrainos himną. Jautraus pasirodymo įrašas internete taip pat buvo peržiūrėtas šimtus tūkstančių kartų.

Apie „Discovery Inc.“:

„Discovery Inc.“ („Nasdaq“: DISCA, DISCB, DISCK) yra pasaulinė tikro gyvenimo pramogų lyderė, savo ištikimai gerbėjų auditorijai siūlanti įkvepiantį, informatyvų ir linksmą turinį. Kasmet „Discovery“ pristato daugiau nei 8 tūkst. valandų originalių programų bei lyderiauja skirtingoms kategorijoms priklausančiuose turinio žanruose visame pasaulyje. „Discovery“, pasiekiama 220 šalių ir teritorijų bei beveik 50 kalbų, yra platformų inovatorė, pasiekianti žiūrovus visuose įmanomuose ekranuose, įskaitant „TV Everywhere“ produktus, tokius kaip „GO“ programų portfelis; tiesioginio perdavimo vartotojams paslaugos, pavyzdžiui, „discovery+“, „Food Network Kitchen“ ir „MotorTrend OnDemand“; „Digital-first“ ir socialinis „Group Nine Media“ turinys; žymi gamtos istorija ir dokumentikos turinio partnerystė su BBC; ir strateginis aljansas su PGA TOUR, siekiant sukurti tarptautinius golfo „namus“. „Discovery“ aukščiausios kokybės prekių ženklų portfelį sudaro „Discovery Channel“, HGTV, „Food Network“, TLC, „Investigation Discovery“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, OWN: Oprah Winfrey Network, taip pat daugialypės platformos „JV with Chip and Joanna Gaines“, „Magnolia Network“ JAV, „Discovery Kids“ Lotynų Amerikoje ir „Eurosport“, pirmaujantys ypatingos svarbos aukščiausios klasės sporto kanalai ir olimpinių žaidynių transliacijų „namai“ daugumoje Europos šalių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite corporate.discovery.com ir sekite @DiscoveryIncTV visose socialinių tinklų platformose.

Pranešimą paskelbė: Simona Putinaitė, UAB „coagency“
Kviečia vakarą skirti Ukrainai: programoje – ir šviežia dokumentika apie V. Zelenskį, ir pasaulį sužavėjusios septynmetės atliekamas himnas

Facebook Comments