Kultinis realybės šou „90-ties dienų sužadėtinis“ sugrįžta su naujais išbandymais Jungtinės Karalystės poroms

Dviejų žmonių romantiški santykiai gali tapti tikru išbandymu, jei jų šeimose buvo paisoma skirtingų požiūrių bei tradicijų. Tad kai meilė įsiplieskia tarp žmonių iš skirtingų pasaulio kontinentų, sutarti pavyksta ne visada. Kaip įsimylėjėliams sekasi įveikti kultūrinius skirtumus, žiūrovai jau gali išvysti naujame realybės šou „90-ties dienų sužadėtinis. Jungtinė Karalystė“ sezone.

Realybės šou serijose septyni įsimylėjėliai britai ir jų antrosios pusės iš kitų šalių pasiners į 90 dienų išbandymą, kurio metu sužinos, ar jų meilė yra tikra, ar vis tik tai – trumpalaikis romanas. Naujajame sezone tiek dalyviai, tiek žiūrovai patirs tikrus emocijų kalnelius – nuo įtarinėjančių draugų ar ciniškų šeimų iki mielų susitikimų ir įspūdingų kelionių po pasaulį.

Tarp antrojo sezono porų žiūrovai išvys kirpėją iš Devono, kuri derasi dėl sudėtingu kultūrinių skirtumų su savo antrąja puse iš Turkijos. Taip pat profesionalų škotų prekybininką, kuris stengiasi susitarti su pavydžia mylimąja iš Kazachstano ir dar daugiau skirtingų porų.

Kaip seksis išspręsti santykiuose kilusius iššūkius, galima išvysti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Intriguojantys santykių iššūkiai

Projekte kiekviena pora susiduria su skirtingomis problemomis. Pavyzdžiui, Shane ir Mertas susipažino Merto gimtojoje Turkijoje ir trokšta kurti bendrus namus. Jie tikisi gauti vizą, kad Mertas galėtų prisijungti prie Shane Jungtinėje Karalystėje.

Maiklas iš Esekso ir Mercy iš Kenijos pažinčių programėlėje susipažino 2021-aisiais. Laimingai susižadėjo ir šiuo metu planuoja vestuves. Tačiau pora susiduria su Maiklo šeimos cinizmu, mat jiems kyla įtarimų, kad Mercy turi slaptų motyvų.

Žiūrovai taip pat gali stebėti, kaip klostosi Luizos iš Glosterio ir reperio Chosė iš Kolumbijos meilės istorija. Pora, susipažinusi socialiniuose tinkluose, tikisi sukurti šeimą, nors Luizos artimieji nepasitiki maištingu reperiu.

Nors Robertas iš Glazgo ir Assel iš Kazachstano kartu jau trečius metus, Robertas vis abejoja Assel jausmais jam – kadangi dar neišgirdo jos prisipažinimo meilėje. Tuo pat metu Rebeka iš Česterfildo ir Kristianas iš Argentinos planuoja vestuves.

Tionne iš Derbio tikisi, kad jos mylimasis Davidas iš Dominikos Respublikos jai pasipirš su įspūdingu  žiedu, nors Davidas vis dar nėra tikras, ar toks ekstravagantiškas gyvenimo būdas, kurio nori Tionne, yra jam priimtinas.

Be to, antrojo sezono žiūrovai sulauks ir malonios staigmenos – realybės šou pasirodys ir pirmojo sezono pora Kadie iš Vakarų Jorkšyro ir Alejandro iš Meksikos, kurie pasidalins savo meilės istorija ir papasakos, su kokiais sunkumais susiduria ruošdamiesi savo vestuvių dienai.

Intriguojančio realybės šou „90-ties dienų sužadėtinis. Jungtinė Karalystė“ pirmąsias tris serijas jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“. Likę epizodai žiūrovus džiugins ir pasirodys kartą per savaitę.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „Max“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Kultinis realybės šou „90-ties dienų sužadėtinis“ sugrįžta su naujais išbandymais Jungtinės Karalystės poroms

Facebook Comments