Komikas Kevinas Hartas pripažintas metų pramogų pasaulio žmogumi

  Didžiausias kūrybiškumo festivalis pasaulyje „Kanų liūtai“ paskelbė Keviną Hartą – JAV komiką, aktorių, verslininką ir pasaulinės žiniasklaidos įmonės „Hartbeat“, kuriančios pramoginį turinį, įkūrėją – 2023 metų pramogų pasaulio žmogumi.  

Apdovanojimas pripažįsta svarbų vaidmenį rinkodaros, pramogų ir komunikacijos srityje ir pagerbia kūrybiškumą, įkvepiantį kitus kurti patrauklų, prasmingą ir įtraukiantį turinį. 

„Man didžiulė garbė gauti šį apdovanojimą ir būti pripažintam už savo darbą pramogų ir reklamos srityje. Dirbti su „Hartbeat“ ir mano prekės ženklo partneriais buvo neįtikėtina. Reklamos srityje mes pakėlėme komediją į kitą lygį ir sukūrėme kultūriškai svarbias kampanijas, vienijančias žmonės per juoką. Mes tik pradedame ir toliau sieksime kelti kartelę reklamos srityje, “ – sakė Kevinas Hartas. 

Tokio apdovanojimo įteikimas komikui svarbus – tyrimai rodo, kad 91% žmonių visame pasaulyje nori, kad prekės ženklai būtų juokingi, tačiau tik 20% įmonių nebijo panaudoti humorą bendraujant su vartotojais.  

Antradienį, birželio 20 d., Hartas pirmą kartą kalbėjo „Kanų liūtų“ scenoje, kur su keliais šimtais reklamos, komunikacijos, žiniasklaidos specialistų iš įvairių pasaulio šalių dalinosi savo patirtimi. Panaudojęs savo kaip kūrėjo sėkmę jis įkūrė „Hartbeat“ – novatorišką įmonę, keičiančią požiūrį į turinį ir jo kūrimą. Prasidėjusi nuo kūrybinių koloboracijų „Hartbeat“ labai greitai peraugo į radijo, tinklalaidžių, telelevizijos laidų ir filmų kūrimą.  

Kevinas Hartas pabrėžė, kad jo įmonė yra autentiška ir atspindi jo asmenybę. „Aš neapsimetu. Aš nesu triukas. Aš nesu personažas. Aš nuoširdžiai esu savimi,“ – sakė Kevinas Hartas. Įmonės veido ir jo tapatybės derinys pasirodė esą jo sėkmės formulė. 

Apdovanojimas Kevinui Hartui buvo įteiktas birželio 20 d. „Kanų liūtų“ apdovanojimų sceremonijoje.  

Facebook Comments