Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Komercinės patalpos Vilniuje, kiek jos kainuoja?

Šioje vietoje labai svarbu atskirti nuomos ir pardavimo sritis. Kadangi vienoje ir kitoje kainos skirsis labai ryškiai. Aišku, žymiai dažniau patalpos yra nuomojamos, kadangi pradedant vykdyti veiklą jas įsigyti būtų pernelyg didelė investicija. Ir tą sau leidžia tik besiplečiančios pakankamai stambios įmonės, nors neretai net ir jos prioritetą teikia nuomai. Kadangi tokiu atveju nereikia milžiniško kapitalo. O nuomos kainos prieinamos didžiajai daliai. Tiesa, jos gali labai skirtis priklausomai nuo vietos ir patalpų dydžio. Kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir kaina bus didesnė. Taigi, konkrečią sumą įvardinti būtų praktiškai neįmanoma. Kadangi ji gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių dešimčių tūkstančių Eurų per mėnesį.

Ar verta rinktis prekybos centrą?

Viskas labai priklauso nuo vykdomos veiklos ir suplanuotos strategijos. Jeigu reikalingas gana nemažas žmonių srautas ir planuojate juos pritraukti reklamomis vitrinoje, tuomet toks variantas gali būti tikrai neblogas. Tiesa, šios komercinės patalpos Vilniuje tikrai nebus ekonomiškas pasirinkimas. Taip pat nemaža dalis prekybos centrų taiko tam tikrus reikalavimus būsimai veiklai ir patalpų dizainui, todėl ir į tai vertėtų atsižvelgti. Dėl šių priežasčių tokiose vietose dažniausiai kuriasi parduotuvės, kiek mažiau yra kitas paslaugas teikiančių atstovų. Kadangi didesnės nuomos išlaidos gali ir neduoti atitinkamai geresnių rezultatų. Ypač jeigu veiklai vieta nėra tokia svarbi.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį sudarant sutartį?

Praktiškai visi punktai sutartyje yra svarbūs ir vertėtų įsigilinti į juos visus. Ypač kai nuomojamos komercinės patalpos Vilniuje, kadangi tam tikri niuansai gali tiesiogiai paliesti ir vykdomą veiklą. Ir tikrai niekam nesinorėtų, kad ji patirtų neigiamą poveikį. Žinoma, nuomos terminas, kaina ir panašūs niuansai yra jau savaime suprantamai kaip patys svarbiausi. Tačiau ne ką mažiau dėmesio verta skirti ir kitoms sąlygoms, ypač įsipareigojimams. Tuomet galima įsivertinti ar jie yra pagrįsti ir ar pavyks juos vykdyti. Be to, svarbu nepamiršti, jog sutartis yra abipusis susitarimas, todėl ir sąlygos gali būti keičiamos atsižvelgiant į abiejų pusių poreikius.

Facebook Comments