Ko reikia kad atlikti gelinį manikiūrą namuose?

Pastaruoju metu gelinis lakavimas tampa procedūra, kuriai nebūtinas grožio salonas. Reikiamų medžiagų galima lengvai rasti internetinėse ir specializuotuose parduotuvėse, todėl namuose galite padaryti aukštos kokybės manikiūrą.

Kai kurias moteris gąsdina darbo sudėtingumas ir jos yra tikros, kad tik profesionalias žinias turintis asmuo sugebės teisingai atlikti procedūrą. Patikėkite – viskas nėra taip sunku, kaip atrodo!

Pirkdami būtinas priemones pirmą kartą, gali jus išgąsdinti išleista suma, tačiau atminkite, kad dauguma gelio manikiūro medžiagų turi gana ilgą galiojimo laiką, o įrankiai kaip lempa ar dulkių surinkėjas tarnaus jums labai ilgai.

Tvarkingiems nagams suformuoti – UV  arba LED lempa yra svarbi priemonė, be jos gelio lako manikiūras iš esmės neįmanomas. Nereikėtų pamiršti lempos pasirinkimo klausimo.

Jūsų manikiūro kokybė priklausys nuo pasirinktos lempos tipo:

  • Ultravioletinės lempos yra viena iš labiausiai paplitusių lempų rūšių. Jas mielai

renkasi manikiūrui atlikti namų sąlygomis, nors jos jau yra šiek tiek pasenusios ir nėra labai patogios, tačiau jų kaina yra mažesnė nei LED lempų. Iš trūkumų galima būtų paminėti Ilgą gelinio lako džiuvimo laiką, kuris yra  yra 1-2 minutės, todėl nagų meistrai jų beveik nenaudoja. Pakankami dideli matmenys, užima daug vietos ant stalo, todėl nėra patogu, jei erdvė ribota.

  • LED lempoje gelinio lako džiuvimo greitis yra daug didesnis nei įprastos UV

lempos, tačiau reikia prisiminti, kad jie džiovina tik LED aktyvius gelio lakus ir gelius. Tačiau nerimauti neverta, nes dabar jų pasiūla didžiausia. LED lempos yra ekologiškos, neturi neigiamos spinduliuotės ir yra saugios jūsų odai.

Kokios galios lempos turėtų būti naudojamos lakui džiovinti, čia pirmiausia turėtumėte remtis savo poreikiais. Yra daugybė skirtingų lempų, kurių galia yra nuo 9 vatų, variantų. iki 120 W. Geriausias pasirinkimas namams nuo 24 – 48 W.

Facebook Comments