Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Keletas faktų apie Facebook socialinio tinklo reklamą

Facebook reklamos paslaugos

Facebook – socialinių medijų gigantas jungiantis milijonus žmonių visame pasaulyje. Tai – platforma kurioje dalijamasi idėjomis, rašoma įvairiomis temomis bei bendraujama. Tačiau, jau kuris laikas Facebook yra ir verslininkų taikinys. Facebook reklamos paslaugos atneša milžinišką pelną.

Šiame straipsnyje mes į Facebook reklamą pažiūrėjome kiek kitaip. Nutarėme apžvelgti keletą įdomiausių faktų apie šią paslaugą.

Įdomūs faktai apie Facebook reklamos paslaugas

  • Facebook platformoje reguliariai dirba apie 3 milijonai reklamos specialistų

Jei kažkam dar buvo abejonių dėl Facebook įtakos šiuolaikinėje rinkodaroje, tokie skaičiai išsklaido bet kokias abejones. Turint omeny, kad Facebook auga kiekvieną minutę, nenuostabu, jog marketingo ekspertai čia jau seniai darbuojasi ir bando pasinaudoti reklamavimosi galimybėmis tinkle

  • Pastaraisiais metais, Facebook reklamų kainos išaugo net 247%

Natūralu, jog didėjant verslų reklamuojančių save Facebook sistemoje didėja, augs ir reklamos kaina visame tinkle. Turint omenyje, jog kaina išaugo taip drastiškai, galima daryti išvadą, jog reklamos svarba Facebook tinkle iškilo būtent pastaruoju metu.

  • Facebook uždirbo daugiau nei 8 milijardus JAV dolerių vien iš reklamos (2015 metų duomenimis)

Dar vienas faktas apie Facebook reklamos didėjančius mąstus ir didėjantis korporacijos pelnas. Jei jau kalbame apie milijardines pajamas iš šios platformos reklamų, vadinasi bendruomenė išties aktyvi ir imasi aktyvios reklaminės veiklos.

  • Daugiau nei 70 procentų visų reklamos specialistų yra ne iš JAV

Galbūt šis faktas kai kuriuos nustebins. Statistika rodo, jog Facebook yra populiariausia socialinė platforma visame pasaulyje, reklamos specialistų tarpe, tačiau ne iš JAV. Kaip žinia, kitas tinklas – Twitter, už Atlanto yra kur kas aktualesnis nei Facebook. Dėl šios priežasties dauguma marketingo specialistų – ne amerikiečiai.

  • Apie 13 procentų visų skaitmeninės rinkodaros pajamų pasaulyje yra surenkama iš Facebook

Dar vienas faktas kuris iliustruoja šio giganto sėkmę ir reikšmę skaitmeninės rinkodaros srityje. Nors 13 procentų gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti kaip nedideli skaičiai – turint omenyje tinklo mąstą – pajamos čia siekia milijonus.

  • Beveik 47 procentai “tūkstantmetinukų” pirkimo įpročiai yra įtakojami socialinių medijų

Tūkstanmečio arba Y karta – tai žmonės augę nuo pat mažens su technologijomis savo rankose. Kitaip nei vyresnės kartos, jie praleidžia žymiai daugiau laiko ir prie socialinių tinklų. Dėl šios priežasties skaitmeninė rinkodara Facebook platformoje

  • Kasmetinės išlaidos skaitmeninėms reklamoms Facebook tinkle gali pasiekti 100 milijardų iki 2020 metų

Panašu, kad reklamos Facebook tinkle turėtų tik dar labiau išaugti. Turint omenyje dabartinius rodmenis ir tendencijas, vis daugiau verslininkų atsižvelgs į šią platformą ir skirs investicijas tokioms reklamoms.

  • 79 procentai uždarbio iš reklamų ateina iš mobiliosios Facebook versijos

Nenuostabu, jog mobilioji Facebook versija kur kas populiaresnė nei įprastinė. Panašu, jog ir reklamos yra kur kas aktyvesnės šioje sferoje. Vis daugiau žmonių perka internete, ir perka tiesiog mobiliuoju telefonu, todėl ši statistika tai iliustruoja.

Apibendrinant

Aptarėme keletą įdomiausių faktų apie Facebook reklamas.

Panašu, kad industrija yra ne tik reikšminga ir populiari jau dabar, tačiau artimiausioje ateityje turėtų dar labiau augti, remiantis industrijos tendencijomis numatytomis ateičiai.

Jei norite investuoti į reklamą – nepamirškite Facebook ir jo potencialo.

Šaltinis:
EASYSEO

Facebook Comments