Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kėdainius puošia ne pastatai, ne aikštės ir ne parkai. Kėdainiuose svarbiausi yra žmonės!

Vytauto parko rekonstrukcija baigta ir jis jau atidarytas. Ketvirtadienio vakarą vyko tikra šventė: gausybė žmonių atėjo pasidžiaugti kartu. Tikrai ne atidarymo kalbos buvo svarbiausia. Didžiausią džiugesį kėlė žmonių bendrumas, jų džiugi nuotaika ir vaikų klegesys. Savo kalboje atidarant parką savivaldybės meras Saulius Grinkevičius sakė, kad ne atnaujintos aikštės ir gatvės, ne pastatyti nauji ar restauruoti pastatai bei parkai yra Kėdainiuose svarbiausia. Svarbiausia ‒ žmonės, kurie tomis gatvėmis vaikšto, tuose pastatuose gyvena, parkuose vaikšto ir džiaugiasi.

Rajono savivaldybės administracijos ir mero pareiga yra sukurti tokias erdves, kuriose žmonės lankytųsi ir savo buvimu stiprintų, kurtų  ir puoštų miestą.

„Regis, nuo darbų pradžios vos pusmetis, ir štai rekonstruotame parke matome minią kraštiečių, kurie nebijodami šaltuko kartu su vaikučiais atėjo čia  praleisti laisvalaikio. Visada sakiau, kad šis parkas žmonėms yra labai reikalingas, nes žmonėms trūksta kokybiškai sutvarkytų viešųjų erdvių, kuriose turėtų ką veikti ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Be mero, atidarymo proga žodį tarė  projekto rangovo UAB „Brosta“ direktorius Valdas Karabinas.

Paskui meras Saulius Grinkevičius su UAB „Brosta“ direktoriumi  Valdu Karabinu perkirpo atnaujinto  parko atidarymo juostelę.

Džiugesio tą vakarą tikrai pakako vien jau nuo naujo spalvoto ir šokančio fontano. Bet  ne tik jis buvo įrengtas. Net eilutės vaikų driekėsi prie pasakų namelių ir kitų parko objektų.

Atnaujintame parke, kurio plotas daugiau nei pusketvirto hektaro, kiekvienas lankytojas ras tai, kas jam įdomu: tai žaidimų aikštelė su dviem pasakų nameliais, kuriuose sumontuota garso įranga, todėl galima klausytis sekamų pasakų; karstynės, karstyklė „voras“ ir žaidimų įrenginys „safaris“; mažiausiems  bendruomenės nariams įrengta  smėlio dėžė, spalvoti kalniukai laipiojimui; didesniems vaikams aktyvioji zona, kur meistriškumui ugdyti įrengta linijinė dviračių trasa ir dviračių trasa su kalniukais, ir senjorams – rutulinio (petankės) aikštelė. Lankytojų patogumui įrengti pėsčiųjų takai su suoliukais. Viskas tinkamai apšviesta. Lankytojų saugumui įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Kėdainių miesto viešųjų erdvių (Kėdainių miesto, Vytauto parkų, universalaus daugiafunkcio aikštyno, lauko teniso kortų prieigų) kompleksiškas sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenei ir verslui“, kurio vienas objektas „Vytauto parko atnaujinimas“ jau baigtas.

Šio objekto vertė – 890 tūkst. Eur. Lėšos − iš Europos Sąjungos, valstybės ir savivaldybės biudžetų.

Parko techninį projektą „Kėdainių miesto viešosios erdvės − Vytauto parko, J. Basanavičiaus g. 130A, rekonstravimo projektas“ parengė UAB  „Panprojektas” (projekto vadovė Renata Skemundrienė).

Rangos darbus atliko UAB  „Brosta“ (direktorius Valdas Karabinas), fontaną įrengė UAB „Tvarkdarys“ (direktorius Vytenis Kveselaitis.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69559

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Pranešimą paskelbė: Valentinas Jankauskas, Kėdainių rajono savivaldybė

Facebook Comments