Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kauno miesto muziejuje – pokalbis su Lietuvos metų roko grupe

2019 m. gruodžio 19 d. (ketvirtadienį) 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31) esančioje jaunimo X erdvėje įvyks susitikimas su Lietuvos indie roko muzikos vėliavnešiais Colours of Bubbles.

Colours of Bubbles savo klausytojus žavi ypatingais kūriniais, kuriuose modernus indie susipina su europietišku šalčiu. Jų muzika – tamsesnis, gilesnis šiaurės rytų Europos indie roko atspindys. 2019-ųjų M.A.M.A. metų roko grupe paskelbti „Colours of Bubbles“ spalį pristatė naują albumą „9 mm“, kuriame – devynios naujos dainos, atspindinčios apolitišką muzikantų požiūrį į dabartinį pasaulį, persmelktos karo, meilės, ginklų, darbo klasės, greito gyvenimo tempo, maisto temų.

Baigiamasis metų renginys X erdvėje – neformalus pokalbis su grupe, kuris pabaigoje persikels į koncertų salę.

Pašnekesį su grupe moderuos Kaunas 2022 narės Aurelija Prašmuntaitė ir Simona Savickaitė.

X erdvė – tai 2019 metų sausį Kaune duris atvėrusi bendros kūrybos erdvė jaunimui, kurioje kas mėnesį vyksta susitikimai su muzikos kūrėjais. Erdvėje su jaunimu susitikti jau spėjo M.A.M.A. Metų alternatyvos apdovanojimą laimėję Golden Parazyth ir Ramūno Zilnys, melodingoji Jurga, grupės BALTASIS KIRAS lyderis Tautvydas Paulius Augustinas, buvęs grupės ŽAS narys, TV ir radijo laidų vedėjas Marijus Berenis, džiazo virtuozas Arnas Mikalkėnas ir kt. Didelio dėmesio sulaukęs neformalių pokalbių su muzikos kūrėjais formatas nėra apibrėžtas ar surežisuotas, dėl to kiekvienas susitikimas yra įtraukiantis ir nenuspėjamas.

Neformalioje muziejaus erdvėje jauni, aktyvūs ir kūrybiški žmonės taip pat gali laisvai įgyvendinti visas jiems kilusias idėjas, kurdami erdvės turinį kartu – pasikviesti pokalbiui savo mylimus atlikėjus bei autorius, rengti įvairios tematikos vakarus ar net pristatyti savo asmeninę kūrybą.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Gervickaitė, Kauno miesto muziejus

Facebook Comments