Kaune po rekonstrukcijos atidaryta „Iki“ parduotuvė

Penktadienį, liepos 29 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune, adresu Saulės g. 55. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 524 tūkst. Eur. Pirkėjų patogumui ir geresnei apsipirkimo patirčiai atnaujinta prekybinė salė, asortimentas, įrengta daugiau savitarnos kasų.

„Tęsiame parduotuvių atnaujinimo maratoną ir šią savaitę atidarome jau antrą atnaujintą „Iki“ parduotuvę Kaune. Mūsų tikslas – suteikti pirkėjams greito, patogaus ir kokybiško apsipirkimo arčiau namų galimybę. Būtent dėl šios priežasties kruopščiai formuojame ir plečiame asortimentą, kuriame gausu šviežiausių, aukščiausios kokybės produktų, be to, įrengiame ir savitarnos kasas“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje 305 kv. m. parduotuvėje Kaune pagal naujausius įmonės standartus įrengtas prekybinis plotas. Taip pat rekonstruotas šviežių vaisių ir daržovių skyrius. Šioje parduotuvėje bent 3 kartus per dieną kepama šviežia duona ir bandelės.

 Rekonstruotoje parduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį. Mėgstantiems greitą apsipirkimą parduotuvėje įrengtos net 4 „IKI Bitutė“ kasos, veikia ir 1 paprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 21 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”
Kaune po rekonstrukcijos atidaryta „Iki“ parduotuvė

Facebook Comments