Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas madinga 2021 metais, o kas jau tapo atgyvena?

Madoje visada tampa aktualu tai, kas yra populiaru šiais metais, o kas yra pasenę ir jau metas atsisakyti. Šiltajam sezonui einant į pabaigą, sukneles ir šortus tenka nukelti gyliai į spintą bei pažvelgti į tai, kas lauks rudens sezone. Deja, dėl pandemijos, mados pasaulis taip pat turėjo pakisti, todėl tam tikri stiliaus akcentai yra paveikti būtent to. 

Dekoltė ir mini ilgis

Visos rudeninės suknelės arba palaidinės su kvadratinę (gali būti ir širdelės) formos iškirptę šiuo metu labai aktualu. Taip yra todėl, nes didžioji dalis pasaulio vis dar dirba nuotoliniu būdu, todėl visas vaizdas yra nukreiptas į portretinę zoną. Tam, kad pabrėžtumėte veido ir kaklo zonas, visada ją galite papuošti auskarais ir grandinėlėmis.

Mini ir midi – dabar du ilgiai, kurie stovi populiarumo viršūnėje. Midi ilgis pabrėžia klasiškumą ir eleganciją, o midi – žaismingumą ir vėjavaikiškumą. Taigi, jeigu norite parodyti savo figūros linkius ir išryškinti kojas, rekomenduojama rinktis mini ilgį. Tiesa, mini ilgis gali būti ne tik rudeninėse suknelėse ar sijonuose. Šį ilgį galima atrasti ir šortuose, kurie puikiai tinka prie plonų pėdkelnių bei yra šiltesni. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad renkantis mini ilgį, rūbo liemuo būtų aukštesnis – taip išryškinsite savo klubus ir liemenį. 

Išryškinta braletė ir treningai

Braletės jau ne pirmus metus yra išskiriama ir pabrėžiama. Vis dar rudens metu nesuklysite užsidedami ją ir vyrišką (oversized) švarką. Šiais metais jas galima įkomponuoti po permatomis suknelėmis, kurios atrodys klasiškai, o ne vulgariai. Svarbu įsidėmėti tai, kad kasdienis apatinis trikotažas nėra tas pats, kad braletė!

Treningai yra viena iš neatsiejamų dalių sporto metu. Kaip ir pastebėjote, mada įkvėpta 90 – ųjų laikų atėjo į miesto gatves ir tapo itin populiarūs. Įvairiaspalviai moteriški džemperiai yra ne tik patogumo įsikūnijimas, bet ir tapo pagrindiniu stiliaus akcentu. Jeigu anksčiau tai atrodė, kaip nederama apranga, kuri dominuoja kasdienybėje, dabar – viskas atvirkščiai! Treningus galima laisvai derinti prie aukštakulnių ir priderinti prie gausybės aksesuarų. Taip suderinsite du stilius – sportinį bei klasikinį. 

Ant kūno išryškinti surišimai

Kita šių metų tendencija – surišimai ant kūno. Kelnės, suknelės ar palaidinės bei viskas, kas turi surišimus ant liemens – šiais metais atrodo itin išskirtinai ir net seksualiai. Tiesa, šie surišimai pabrėžia figūros privalumus ir išryškina liemens zoną. Šį stiliaus variantą reikėtų naudoti saikingai tiems, kas neturi ryškaus liemens, nes tik visas akcentas kris būtent į tą vietą. Taip pat viena iš detalių kuri išryškina liemenį, tai iškirpimai klubų srityje, kurie puikiai koreguoja figūros linkius. Tinka ne tiems, kurie neturi ryškios talijos – šis įvaizdis sukurs optinę iliuziją, kuri pabrėš šią vietą. 

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Facebook Comments