Kalėdines dovanas verta rinktis virtualioje socialinio verslo mugėje

Įspūdingo grožio ir nepaprastai gardūs desertai iš kavinės „Mano guru“, rinkiniai, stabdantys laiką, kuriuos ruošia „Atvira bendruomenė“ Pal. J. Matulaičio socialiniame centre kartu su restorano „Pirmas blynas“ komanda, arba šio restorano siūlomos skanėstų dėžutės, arba dailūs medžio suvenyrai iš „Lobių dirbtuvių“, o gal knyga „100 metų kartu“, kurioje istorijas pasakoja „Sidabrinė linija“ – visi šie unikalūs, su meile pagaminti gaminiai gali tapti socialiai atsakingomis kalėdinėmis dovanomis.

Visas jas gamina socialiniai verslai, kurių tikslas spręsti aktualias visuomenės problemas. Dalis pelno skiriamas švietimui ir vaikų edukacijoms, aplinkosaugai, įdarbinami žmonės su negalia, vyresnio amžiaus ar socialinėje atskirtyje atsidūrę mūsų valstybės piliečiai, skatinama savanorystė.

Į kalėdinę mugę taip pat jungiasi „ETIAM PLANET“, prekiaujanti tvariais natūralios sudėties produktais ir dovanų siūlo daugkartinį karštiems gėrimams skirtą puodelį „Stojo“. „Tėviškės namų bendruomenė kviečia įsigyti ekologiškų arbatų rinkinius. „All invited“ siūlo įsigyti dailius dovanų rinkinius.

Lietuvos socialinio verslo asociacija kviečia visus socialinius verslus ir kitas iniciatyvas susiburti virtualioje  kalėdinėje mugėje ir pasiūlyti ieškantiems kalėdinių dovanų rinktis jas prasmingesnes ir tuo pačiu pristatyti naujoves, paskatinti, įkvėpti ir paremti vieni kitus.

Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija Bražiūnaitė pastebi, kad šiais sudėtingais laikais, kai žmonės ir verslas su nerimu laukia energetinės krizės padarinių, labai norisi suburti socialinio verslo bendruomenę, parodyti visuomenei, kokius nuostabius dalykus ji kuria ir kokie geri bei šilti žmonės dirba.

„Asociacijos interneto puslapyje (www.lisva.org) įsikūrusi virtuali kalėdinė mugė bus puiki platforma visiems susirasti kalėdinę dovaną, kurioje kur kas daugiau prasmės, nes ją galimai pagamino ar sukūrė intelekto negalią turintis žmogus, kuris labai džiaugiasi galėdamas dirbti ir būti naudingas visuomenei. Tai gali būti tvarios, ekologiškos dovanos, o pelnas, gautas už jas, prisidės sprendžiant socialines problemas. Todėl kviečiu visus kolegas ir bendraminčius pasinaudoti šia galimybe. Mugės platformą papildysime nuolat, o kiekvieną dalyvį pristatysime ir savo paskyroje socialiniame tinkle facebook.com“, – sako V. Bražiūnaitė.

Lietuvos socialinio verslo asociacija kviečia mugėje pristatyti ne tik savo gaminamus produktus, bet ir dovanų bei paslaugų kuponus, kvietimus į renginius ir visus sumanymus, kurie padės sukurti šventinę nuotaiką.

Pranešimą paskelbė: Auksė Kontrimienė, Lietuvos socialinio verslo asociacija (LiSVA)

Facebook Comments