Kalėdinė sūnaus dovana atnešė naują būstą

Rima iš Varėnos 2020-uosius pradėjo kaip gražiame sapne – laimėjo visiškai įrengtą trijų kambarių butą Vilniuje, kurį atnešė per Kalėdas sūnaus padovanotas „Teleloto“ bilietas. „Bute lankėmės jau keletą kartų, bet viskas įvyko taip greitai, jog vis dar nesitiki, kad jis – mūsų“, – sakė laimėtoja. 

Rimos ir jos šeimos laimėjimo istorija galėtų tapti puikiu pavyzdžiu visiems, kurie abejoja Kalėdiniais stebuklais – jie iš tikrųjų vyksta ir nutinka tada, kai labiausiai to nesitikime. Šiemet Ritos sūnus visas Kalėdines dovanas papildė „Teleloto“ bilietais. Jie atiteko tėvams, tetai, pusseserei. „Tikras atsitiktinumas, jog laimingas bilietas tapo būtent mano dovana. Sūnus visiems padovanojo daugybę loterijos bilietų“, – pasakojo moteris.

Per šventes prasidėjusi sėkmė Rimos neapleido ir sekmadienį. Paskutinė tapusi pretendente, moteris paskutinė rinkosi ir voką, kuriame buvo laimėjimas. Rankos drebėjo iš jaudulio, todėl Rima vėliausiai atidarė voką su laimėjimu, aplink jau džiūgavo laidos vedėjai, sveikinti skubėjo artimieji: „Rankos drebėjo, niekaip negalėjau iš voko ištraukti kortelės su laimėjimu, tik vėliau žiūrėdama laidos įrašą ir išgirdusi šeimos pasakojimus supratau kaip neįtikėtinai viskas susiklostė“, – dalinosi žaidėja.

Pirmasis apie buto laimėjimą suprato Rimos vyras, kartu studijoje buvęs sūnus neatitraukė akių nuo mamos – žinojo apie stiprų jaudulį, tik šalia džiūgaujantys laidos vedėjai Ieva Stasiulevičiūtė ir Tadas Rimgaila, krentantis fonfeti ir studijoje griaudžiantys plojimai, padėjo įsitikini, kas nutiko.

Iškart po laidos, „Teleloto“ kolektyvas su Rimos šeima išsiruošė į naująjį būstą. Atrakinusi jo duris, Rima pirmoji nedrąsiai žengė vidun ir negalėjo atsistebėti buto jaukumu – erdvė suplanuota taip, jog joje puikiai jaustųsi įvairiausio amžiaus gyventojai, galėdami kartu leisti lietingus vakarus, ar atsipalaiduoti ilsėdamiesi atskiruose kambariuose. Pasirinktos spalvos ir medžiagos taip pat kuria komfortą. Net lietuviškai nedaug kalbantis Rimos vyras, apsidairęs šypsojosi: „Kaip gražu“. Tereikia išsikrauti lagaminą, virtuvėje pasistatyti mėgstamiausią kavos puodelį – ir mėgautis pro langą atsiveriančiu vaizdu į Vilniaus centro panoramą.

„Norėdami įsigyti butą, žmonės planuoja, taupo, o čia – tokia dovana. Turėjau labai mažai laiko viską apgalvoti – ketvirtadienį užsiregistravau kaip pretendentė, o sekmadienį jau rakinau buto, kuris priklauso man, duris. Neįtikėtina“, – taip į laimėjimą reagavo žaidėja.

„Neįtikėtina“ – tai frazė, kurią Rima visą savaitę kartoja ir sau, ir aplinkiniams. „Vakar buvome atvažiavę į Vilnių, pasivaikščiojome po butą, išgėrėm arbatos ir tol, kol nepradedu aktyviai galvoti, jog esu to buto savininkė – niekaip to nesuprantu. Visai neseniai ploviau indus ir žiūrėdama pro langą galvojau, kad viskas yra kaip sapnas, kartais net primenu sau, jog nesapnuoju“, – juokėsi laimėtoja.

Pastarosiomis dienomis Rimą į realybę gražina ir nuolat netylantis telefonas – skambina draugai ir pažįstami. „Visi šypsosi, sveikina, o aš dar nežinau ką pasakyti. Turbūt tik po kokio pusmečio, kai viską susidėliosime, galėsiu įvertinti šią sūnaus ir kitų pretendentų į butą, įteiktą naujametinę dovaną“, – pokalbį užbaigė pirmoji 2020-ųjų „Teleloto“ laimėtoja.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments