Kaip sutaupyti perkant lėktuvo bilietą?

Kelionės – tai  brangus gyvenimo malonumas. Skrydžiai iš Lietuvos yra brangūs, bet atidžiai paieškoję ir išsirinkę kelionės bilietą galime daug sutaupyti. Keliauti ir taip yra labai brangus, nors ir nepakartojamas malonumas, o išsirinkus pigų kelionės bilietą, turėsite daugiau pinigų, kuriuos galėsite skirti viešbučiui bei visokiausioms pramogoms. Tačiau ką reikia daryti, kad sutaupyti perkant lėktuvo bilietą?

KelionėsIeškant kelionės bilieto pigiausią galima rasti laukiant išpardavimo arba nenurodant savo kelionės tikslo. Pastaruoju atveju bilietų kainų žemėlapį galėsite pamatyti nurodę iš kur skrendate „Kayak Explore“ arba „Google Flights“ puslapiuose. Taip pat gerų pasiūlymų galite surasti paskutinės minutės tinklapiuose (tokiuose kaip „Lastminute.com“). Jei ieškote paskutinės minutės skrydžio, kartais taip galite rasti neblogą pasiūlymą ir surengti sau puikias netikėtas atostogas. Jei skrendant ieškote ir viešbučio, jį galite rasti grupinio pirkimo puslapiuose (pvz. „LivingSocial“), bet prieš perkant perskaitykite sutarties sąlygas ir įsitikinkite, kad nuolaida yra jums gera ir palanki. Verta pasidomėti ir tinklapiais, kurie nemokamai pateikia internete surastus gerus pasiūlymus. Taip galėsite rasti skrydžių iš įvairių pasaulio vietų ir kartais net surasti nebrangią kelionę iš atskirų viešbučių ir skrydžių pasiūlymų.

Siekiant rasti patogų ir prieinamą skrydį, labai svarbu yra išlikti budriam ir atidžiam. Gerų skrydžių pasiūlymų galite rasti patikrinę paskutinės minutės kelionių agentūrų pasiūlymus. Kartais galite rasti pigų skrydį dėl oro linijų netyčinių klaidų. Jos ištinka dėl visokiausių techninių nesklandumų ir jas ištaisyti yra labai per brangu, todėl galima susižvejoti labai palankų ir netikėtą skrydį. Taip pat galite nemažai sutaupyti perkant atskirus bilietus keliaujant į tolesnius kraštus. Tolimieji skrydžiai yra ženkliai brangesni, todėl rasti gerą pasiūlymą yra kur kas sunkiau, bet jei tolimojo reiso skrydis yra su sustojimu, tačiau šiuo atvejų dėl vėluojančių lėktuvų galite nespėti į kitą skrydį iki kelionės tikslo.

Visų pirma, ieškant lėktuvo bilietų reikia išlikti apdairiam, kad išvengti internetinių agentūrų bei oro linijų naudojamų gudrybių. Nors dažniausiai bilietų kainos yra paskelbiamos likus 330 dienų iki kelionės, tai nėra visada tiesa. Kainos dažnai kyla kartu su paklausa, todėl jomis yra labai manipuliuojama. Kai kuriuose interneto tinklapiuose kainos kyla automatiškai, kad įtikinti klientą, kad bilietų kaina kyla ir taip priversti jį pirkti bilietą kuo skubiau. Tokių gudrybių kartais galima išvengti įėjus į tinklapį naršant slaptai su inkognito režimu. Kainos interneto puslapiuose taip pat gali skirtis priklausant nuo jūsų lokacijos. Pardavimo vieta gali manipuliuoti kainomis dėl valiutų kurso svyravimo ir jungiamųjų skrydžių taisyklių. Kad rasti skrydį už patrauklesnę kainą galite pabandyti pakeisti kompiuterio IP adresą. Pasikeitus jūsų lokacijai, bilieto kaina gali pasikeisti.

Facebook Comments