Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip pasipuošti eglutę Kalėdoms

Kalėdiniai žaisliukai

Kalėdų ir švenčių laukimas tai tarsi magiška aura apgaubtas jausmas, kuomet nusiraminame, susikaupiame į savo mintis ir ramybę. Iškritus pirmosioms snaigėms, tarsi mažą stebuklą širdyje jaučiame – Kalėdos artėja. 

Tačiau artėjant šioms šventėms mintyje kyla klausimas, kaip papuošti eglutę šiemet ir kokie kalėdiniai eglutės žaisliukai, kad jaukumo jausmas tvyrotų ir namuose?

Madingos spalvos

  • Balta ir raudona. Niekuomet nesenstantis nenusibostantis spalvų derinys, kuris leis pajausti savo namuose tikrą, kalėdinę dvasią.
  • Pasteliniai atspalviai. Neutrali spalvų paletė leis sukurti jaukią, subtilumu ir ramumu spinduliuojančią aplinką, kurioje bus gera kartu laukti artėjančių švenčių.
  • Natūralūs atspalviai. Kaip ir kiekvienais metais, iš mados neišeina medžio ir žalumos duetas. Šios spalvos suteikia ramią ir jaukią nuotaiką.

Namų gamybos žaisliukai

Pačių pagaminti žaisliukai visuomet traukia akį. Šventės tampa jaukesnės ir namai šiltesni. Patiems pasigaminti žaisliukus iš pradžių atrodo tarsi iššūkis, tačiau internete paieškojus idėjų, atrasite daug visiškai paprastų minčių, o ir pasigaminti žaisliukus labai lengva! 

 Dažnai Kalėdoms kepami imbieriniai sausainiai gali būti puikus būdas papuošti eglutę. Saldumynų kepimas gali suburti visą šeimą bendram darbui ir suvienyti visus kartu vienam bendram tikslui. 

Džiovinti vaisiai taip pat gali būti nuostabi dekoracija kalėdų eglutei. Galite pasirinkti apelsinus ar kriaušes. Suderinti juos su kitais žaisliukais (pvz.: papuošti plastikinius žaisliukus). 

Nuostabiausia tai, kad po švenčių valgomas dekoracijas galima tiesiog pasidalinti su kitais, nesukeliant papildomo kalno šiukšlių. Ir kiekvienais metais eglutę dekoruoti vis kitaip, kasmet nenaudojant tų pačių žaisliukų.

Kaspinėliais puošta eglutė

Kaspinėliai ir varpeliai dažnai laikomi tikrais Kalėdų simboliais. Filmuose lemputėmis ir švieselėmis apgaubti šie simboliai dažnai suteikia magišką ir įspūdingą vaizdą. Tačiau puošiant šiomis dekoracijomis eglutę namuose, reikėtų nepamiršti kelių taisyklių.

  • Eglutės paruošimas puošimui. Visų pirma, kad papuošta eglutė atrodytų dar įspūdingiau, eglutę reikėtų paruošti papuošimui. Jei eglutė dirbtinė – ją reikėtų „išpurenti“ ir išskleisti kuo gražiau. Taip eglutė atrodys prabangiau.
  • Neapkrauti eglutės dekoracijomis. Jūsų eglutė – tai ne elfų ar kalėdų senelio namas. Perkrauti dekoracijomis daiktai pasislepia po pačiomis dekoracijomis ir vaizdas atrodo neskoningai. Kas per daug – tas nesveika. Todėl ir eglutė neturėtų dingti už blizgančių kaspinėlių ir varpelių.
  • Lemputės būtinos. Vakarais, kuomet lauke temsta gana anksti, namuose pasidaro šalta ir žvarbu. Lemputės visuomet suteikia namams jaukumo. Taigi, puošiant eglutę, lemputes reikėtų rinktis visuomet, nes tamsoje dekoracijos išryškės ir atrodys dar įspūdingiau.

Eglutės puošimas – šeimos ritualas

Kaip bebūtų, Šv. Kalėdos yra šeimos šventė ir ją turėtume švęsti kartu su savo artimaisiais. Eglutės puošimas taip pat turėtų būti visos šeimos tradicija. Juk taip smagu rinkti dekoracijas ir puošti eglutę kartu!

Šiltų ir gražių švenčių jums linki https://bijunai-prienamo.lt komanda

Facebook Comments