Kaip kuo smagiau praleisti savaitgalį?

Linksmai praleisti savaitgalį galima įvairiausiais būdais. Vieni iškylauja gamtoje, kiti lepinasi SPA centre, treti romantiškai vakarieniauja pasirinktame restorane. Nemaža dalis savaitgalio malonumams renkasi vandens pramogas, kurių yra gyva galybė. O vandens pramogų centrų Lietuvoje yra visuose jos regionuose, tad belieka tik pasirinkti tą, kuris arčiausiai.

Kokiais vandens pramogų centrais gali pasigirti garsiausi Lietuvos kurortai – Druskininkai ir Palanga?

Druskininkuose įsikūręs vandens pramogų parkas „Aqua“ yra pats didžiausias sveikatinimo ir poilsio centras visoje Pietų Lietuvoje. Jame yra per dvidešimtį pirčių. Po šio centro stogu yra įsikūręs ne tik vandens parkas, bet ir pora viešbučių, keli restoranai, SPA ir masažų salonai.

O Palangos prieigose glaudžiasi pats didžiausias Žemaitijos „Atostogų parkas“. Jis garsėja savo geoterminiu vandens baseinu, maudynės juose labai teigiamai veikia visą organizmą. Vasaros sezono metu čia veikia šeši lauko baseinai, orams atvėsus – dveji. Šiame centre vaikai yra mokinami plaukti, kol treneriai tai daro, vaikų tėveliai gali pasilepinti SPA teikiamais malonumais.

Kokias vandens pramogas siūlo Vilnius?

Vilniuje Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ įsikūręs baseino ir pirčių kompleksas kviečia tuos lankytojus, kuriems patinka plaukioti šiltesniuose nei įprasta baseinuose, vanduo juose keičiamas labai dažnai. Kompleksas yra pritaikytas plačiai auditorijai – vaikams, nėščioms moterims, senjorams ir visiems likusiems. Šį SPA centrą renkasi tie žmonės, kuriems norisi ramesnio poilsio.

Kokiomis laisvalaikio pramogomis pasitinka Kaunas?

Buvusioje Laikinojoje sostinėje yra daug vietų, kur galima puikiai praleisti laisvalaikį. Vienas iš smagaus laisvalaikio praleidimo variantų – tai vandens pramogos Kaune. Čia veikiantys vandens atrakcionų ir batutų parkai laukia vaikų ir suaugusiųjų, siūlydami jiems tikrai linksmas pramogas, kurios apdovanoja gera nuotaika net pačius flegmatiškiausius lankytojus.

Po atviru dangumi įsikūrę vandens parkai yra pati nuostabiausia dovana judriems, vienoje vietoje nenustygstantiems paaugliams, suaugusių kompanijos irgi atras ką veikti, o vandens atrakcionų su įspūdingais kliūčių ruožais čia yra tiek, kad visais pasimėgauti vienos dienos gali ir neužtekti. Tad drąsiai galima tvirtinti, jog nuotykių diena kuriame nors iš Kauno vandens parkų tikrai ilgam įsimins.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Facebook Comments