Kaip atsikratyti šventinio streso padarinių: nuo šieno pagalvės iki nesvarumo būsenos

Malonus šventinis periodas neretai virsta sunkiausiu metų maratonu. Nenuostabu, kad nesibaigiančios atsakomybės, šventiniai ir metų pabaigos rūpesčiai dažnam iš mūsų sukelia stresą ar fizinį nuovargį. Kad į naujus metus žengtume šiek tiek labiau atsipalaidavę, „Keliauk Lietuvoje“ siūlo ieškoti poilsio galimybių savoje šalyje ir kviečia atrasti išskirtines poilsio procedūras. Jos nustebins ne tik poveikiu, bet ir savo originalumu.

Proto balansui

Šventinio skubėjimo, galvojimo apie nebaigtų darbų sąrašą ar kitus reikalus nuvargintam protui reikia dovanoti progą atsikvėpti ir bent trumpam apie nieką negalvoti. Užburianti, atpalaiduojanti bei nuotaiką pakelianti kvapų, garsų ir šviesos harmonija padės nuraminti įkyrias mintis ir kasdienių rūpesčių kurstomą stresą. Mėgaudamiesi Druskininkų „SPA Vilnius“ siūloma gintaro aroma muzikos terapija, kvėpuosite vaistažolių aromatais, stebėsite raminančią gintaro šviesą, klausysitės atpalaiduojančios muzikos. Terapijos naudą pajausite ne tik kūnui, bet ir sielai – tik neskubėkite po atpalaiduojančios procedūros pasinerti į kasdienybę.

Pabėgimas nuo miesto

Užpustyti didmiesčių keliai, spūstys ir šventinis skubėjimas kartais bent akimirkai priverčia pasvajoti apie užmiesčio tylą, ramybę ir lėtesnį tempą. Nuo seno žinoma, jog šieno kompresai turi mineralizuojančių savybių, stiprina imuninę sistemą, mažina raumenų ir sąnarių skausmus. Visais šiais užmiesčio vasaras primenančiais malonumais galite pasimėgauti poilsiaudami Birštono „Royal SPA residence“. Procedūros metu šienas yra šildomas specialiame aparate, iš jo padaroma pagalvėlė, ant kurios svečias paguldomas 20 minučių, o prisiminimai apie vasaros pievas maloniai lydi dar kurį laiką.

Patirkite nesvarumo būseną

Nuo streso ir nerimo įsitempęs kūnas – pažįstamas jausmas? Rodos, norėtųsi pakilti aukščiau kasdienybės, kur kūno neslegia reikalų našta ir viskas atrodo lengva. Vidinei harmonijai, sveikatai bei grožiui puoselėti, „Vytautas mineral SPA“ Birštone kviečia išbandyti Baltijos šalyse analogų neturinčią „flow“ terapiją. Procedūrai naudojamas tyriausias bei gryniausias „Sofijos“ šaltinio vanduo, savo sudėtyje turintis net 70 aktyvių mineralų. Vos 20 minučių nesvarumo būsenoje padeda kūnui – odai, raumenims, sąnariams – pasisavinti tiek mikroelementų, kiek organizmas nepasisavintų jokia kita forma. Ši procedūra „Vytautas mineral SPA“ atnešė tarptautinį apdovanojimą už inovatyviausią sveikatingumo paslaugą.

Sustabdykite akimirką

Užsisukę darbuose labai dažnai laukiame atostogų norėdami atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo reikalų. Tačiau atostogų sulaukę – net nepastebime, kaip greitai jos prabėga. Visai neseniai lankytojams duris atvėrusioje „SPA NIDA“ oazėje geros savijautos užtikrinimui kiekvienas galės pasirinkti tai, ko labiausiai norisi ir bent trumpam sustabdyti užburiančias atostogų akimirkas. Siekiantieji pagerinti nervų sistemos būklę, pašalinti stresą ir išsaugoti miego kokybę gali rinktis kurorto siūlomą programą „Relax akimirka“. Trumpam pabėgsite nuo kasdienybės, atrasite vidinę ramybę ir sustiprinsite sveikatą.

Gintaro dovanos

Ar prisimenate jausmą, kai basomis klaidžiojate po pajūrio smėlį, jausdami švelniai odą skalaujantį vandens prisilietimą ir lengvai pėdas masažuojančius akmenukus? Panašų jausmą gali dovanoti „Gintaro SPA“ atliekamas masažas ant specialiai Baltijos gintarais inkrustuoto ir infraraudonaisiais spinduliais šildomo masažinio stalo. Masažams naudojami gintaro ryšulėliai, gintaro rūgštis ar pudra, o po procedūrų svečiai vaišinami gintariniu vandeniu. Per milijonus metų sukaupta gintaro energija pasitarnauja sveikatos stiprinimui ir lengvam atsipalaidavimui.

Kleopatros grožio procedūra

Skubėjote rinkti dovanas artimiesiems, dabar pasidovanokite dovaną sau. Tikriausiai, nieko geriau nesugalvosite nei dvigubą naudą teikianti dovana – puoselėjanti grožį ir atpalaiduojanti kūną. Daugumai pieno vonios asocijuojasi su istorinėmis knygomis ar filmais, gražiąja Egipto valdove Kleopatra. Šiandien karališkos grožio procedūros prieinamos visiems. Mineralinėje ožkų pieno vonioje gausu vitaminų ir mineralų, ji puikiai drėkina ir maitina odą. Tiesa, pailsės ir atsigaus ne tik oda, bet ir protas. Ši terapija mažina nervinę įtampą, padeda giliai atsipalaiduoti, grąžina emocinę pusiausvyrą.

Puoselėjanti spanguolių galia

Šalti ir nykūs orai kartas nuo karto nubloškia mintis į vasaros ar ankstyvo rudens akimirkas, kuomet kūną lepiname ne tik gausesniais saulės spinduliais, bet ir gamtos mums dovanojamais šviežių uogų, vaisių ir daržovių turtais. Ryškiai raudonos spanguolių uogos nuo seno žinomos dėl antioksidantinių ir antibakterinių savybių. Birštono ramybėje įsikūręs „EGO SPA“ siūlo pasimėgauti modernia gydomųjų savybių interpretacija. Atpalaiduojantys ir kūną praturtinantys įvyniojimai „Pamiršk“ ir „Atitrūk“ padės nuplauti rūpesčių sluoksnį nuo kūno ir džiaugtis atjaunėjusia oda.

Miško terapija

Įtemptas laikotarpis labiau nei bet kuris kitas laikotarpis reikalauja gebėjimo bent trumpam atsitraukti nuo vyraujančio chaoso. Net ir trumpas pasivaikščiojimas miške padeda atitrūkti nuo rūpesčių, atpalaiduoja, pakelia nuotaiką ir į kasdienybę įneša šiek tiek daugiau harmonijos. Pasimėgauti miško dovanojamu atpalaiduojančiu poveikiu kūnui siūlo „SPA Vilnius“ ir kviečia į SPA vonios ritualą „Lietuviškas miškas“ Druskininkuose. Mineralizuoto vandens vonia, atpalaiduojančiai šniokščiantys perlinio masažo burbuliukai ir raminantis pušų spyglių aromatas nuneš mintis į kvepiančio pušyno prieglobstį. Po vonios pasimėgavę malonia pėdų terapija, jausitės ramūs ir pakylėti.

Sukurta moterims

Galvojant apie ateinančius naujus metus ir kitąmet siekiamus kasdienybės pokyčius, nejučia pagalvojame apie savo kūno stiprinimą ir didesnį dėmesį poilsiui. Puikiu metų startu siekiant harmonijos ateinančiais metais gali tapti Pajūryje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ ypatinga sveikatinimo programa SANvenus. Tai – programa moterims, kurios nori sustiprėti ir palaikyti moteriškos energijos harmoniją, fizinę bei dvasinę sveikatą, taip pat siekiančioms atsikratyti streso, pervargimo ar kasdienės įtampos. Programos metu lankytojas lepins baseinai, patiekalų gausa garsėjantis restoranas, sporto salė.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Kaip atsikratyti šventinio streso padarinių: nuo šieno pagalvės iki nesvarumo būsenos

Facebook Comments