Kaip atsikratyti streso? SPAtostogos Lietuvos kurortuose gali būti išeitis

Liūdniausia diena metuose, atrodo, jau prabėgo, tačiau vietoj įkvėpimo vis tiek jaučiate besitęsiantį nuovargį? Kad jis neturi būti nuolatinis gyvenimo palydovas, nuo šiol sostinės centre primins interaktyvus streso matuoklis. Jis ne tik privers nusišypsoti, pasimatuoti streso lygį, bet ir pasiūlys sprendimą – rinktis SPAtostogas Lietuvoje. Mūsų šalies kurortuose viešėję nuomonės formuotojai iš Lietuvos ir svečių šalių įsitikino, kad laikas sau bei atpalaiduojančios procedūros gali prašviesinti net ir labiausiai apniukusį dangų.

Įrengdama streso matuoklį Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ tęsia praėjusių metų gruodį pradėtą kampaniją, kvietusią identifikuoti stresą ir jį „paleisti“ gražiausiuose mūsų šalies kurortuose.

„Bendradarbiaudami su Lietuvoje veikiančiais SPA centrais, pakvietėme žinomus mūsų šalies ir Lenkijos, Latvijos bei Jungtinės Karalystės žmones išbandyti išskirtines procedūras, padedančias paleisti susikaupusį stresą ir žiemos nuovargį. Lietuvos gamta – ypatinga, net ir žiemą ji turi sveikatinantį poveikį ir lepina maloniais akiai vaizdais. Tad pailsėti Lietuvos kurortuose, atgaivinti kūną ir mintis dabar yra puiki proga“, – sako „Keliauk Lietuvoje“  rinkodaros ir komunikacijos vadovė Dovilė Seliukė.

Nereikėtų laukti, kol kūnas privers sustoti

Atsipalaiduoti Lietuvos kurortuose esančiuose SPA vyko žinomos Lietuvos nuomonės formuotojos Aistė Kabašinskaitė, Inga Žuolytė, Viktorija Šaulytė. Lietuviškų SPA perlais mėgavosi ir užsienio socialinių tinklų žvaigždės Angelika Olszewska, Elīna, Ashlee Major-Moss ir kt.

Patyriminei parai nuomonės formuotojoms buvo sudarytos individualios dienotvarkės su SPA procedūromis, pritaikytomis pagal kiekvienos moters būseną ir streso lygį.

Štai Viktorija Šaulytė pasakoja, kad pirmoji žiemos pusė buvo gan sudėtinga, lydėjo perdegimo jausmas, kai sunkiai pavykdavo sustoti ir į viską pažiūrėti iš šono. Ir nors švenčių laukimas žinomą moterį džiugino, darbų gausa išties kėlė stresą.

„Kalbant apie ritualus stresui mažinti, mėgstu susikoncentruoti į veiklas, kurios mane atpalaiduoja, teikia džiaugsmo. Tarkime, skaityti knygas, išgerti puodelį kavos ar stebėti žmones, aplinką. Šioms veikloms stengiuosi atrasti jaukias, ramias vietas. Taip pat mielai renkuosi išvykas į gamtą, kur galiu mėgautis grynu oru. Įveikti stresą padeda ir susitikimai su širdžiai mielais žmonėmis, su kuriais galiu drąsiai dalytis jausmais, kalbėtis apie man įdomius dalykus“, – pasakoja nuomonės formuotoja Viktorija Šaulytė.

Moteris tikina, kad išvyka į Birštono SPA gruodžio mėnesį buvo puiki: „Tokiu snieguotu metų laiku svečiuotis Birštone labai malonu, o galimybė pasirūpinti savo kūnu ir emocine sveikata, leisti sau atsipalaiduoti ne tada, kai reikia, o tada, kai norisi, yra teisingas sprendimas“.

Kviečia įvertinti savo streso lygį ir išbandyti streso matuoklį Vilniaus centre

Šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje stresas aplanko dažną iš mūsų, nepaisant profesijos ar amžiaus. Tad „Keliauk Lietuvoje“ skatina sąmoningai pastebėti savo būsenas, o ramybę susigrąžinti leidžiant sau atsipalaiduoti. Identifikuoti savo būseną Vilniaus miesto gyventojams ir jo svečiams padės interaktyvus stendas, įrengtas šalia V. Kudirkos aikštės.

„Nuskenavę veidą, šypseną ar nuovargio raukšleles, vartotojai interaktyviame ekrane išvys savo streso lygio vertinimą. Tiems praeiviams, kurių streso lygis bus ypač aukštas, dovanosime antistresines dovanėles – vieno mygtuko paspaudimu jos tiesiog nukris į rankas atkeliavusiems prie stendo. Tikimės, kad šis žaidimas taps pergalės prieš stresą stotele ir paskata savo poilsiui rinktis SPAtostogas Lietuvos kurortuose“, – apie naują kampanijos etapą kalba „Keliauk Lietuvoje“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė D. Seliukė.

Lietuvoje veikiantys SPA ir sveikatingumo centrai siūlo gausybę išskirtinių procedūrų proto ir kūno poilsiui. Pradedant užburiančiomis, atpalaiduojančiomis ir nuotaiką gerinančiomis kvapų, garsų ir šviesos procedūromis, baigiant į kaimo ir gamtos glėbį nukeliančiais šieno kompresais, stiprinančiais imunitetą. Laikas sau bus malonus lepinantis gydomosiomis spanguolių galiomis ar gulint mineralinėje ožkų pieno vonioje, kurią, manoma, mėgdavo ir pati Kleopatra.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Kaip atsikratyti streso? SPAtostogos Lietuvos kurortuose gali būti išeitis

Facebook Comments