Kai norisi paprastai, pigiai ir gardžiai: sotus ir nebrangus bulvių apkepas

Didžiosioms metų šventėms smagiai išlingavus, o šventinio stalo likučiams jau išgaravus, pirmąjį naujų metų savaitgalį norisi save pamaloninti kai kuo paprastai nepaprastu. „Lidl“ ekspertai kviečia pasigaminti karališką bulvių apkepą, kuriam ingredientų išsirinksite iš nebrangių „Superšeštadienio“ pasiūlymų.

Tik šį šeštadienį pirkėjų lauks šviežias kiaulienos kumpis, kurio kilogramą įsigysite net trečdaliu pigiau, už 2,99 Eur. Jo ieškokite šaldytuve!

Dar didesne – net 60 proc. – nuolaida bus pažymėtos lietuviškos bulvės. Jų kilogramas kainuos tik 0,27 Eur, o už šią kainą galite įsigyti iki 15 kg bulvių.

Be abejo, neatsiejamas daugelio patiekalų ingredientas – aliejus. Šį šeštadienį, bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje perkant 1 l „Vita D’or“ saulėgrąžų aliejaus, antrą gausite dovanų. Tad, du buteliai aliejaus – vos už 2,59 Eur.

Karališkam savaitgaliui – karališkas bulvių apkepas

Šeštadienį pasitiksime karališką šventę – Tris karalius, kurie užbaigs kalėdinį laikotarpį. Todėl „Lidl“ ekspertai kviečia pasigaminti nepaprastai paprastą, bet ypatingo skonio karališką bulvių apkepą.

Patiekalui reikės:

14–16 vidutinio dydžio bulvių

700 g šviežio kiaulienos kumpio

2 svogūnų

2 skiltelių česnako

5–6 v. š. saulėgrąžų aliejaus

Druskos ir pipirų pagal skonį

Petražolių, krapų, kitų šviežių prieskoninių žolelių

Kiaulienos kumpį supjaustykite juostelėmis ir sudėkite į dubenį. Įberkite druskos ir pipirų, smulkintų šviežių prieskoninių žolelių, išmaišykite. Palikite mėsą 15 minučių pasimarinuoti.

Nulupkite ir supjaustykite bulves plonomis juostelėmis arba plokštelėmis. Svogūnus supjaustykite kubeliais, česnaką susmulkinkite.

Į įkaitintą keptuvę įpilkite aliejaus, suberkite svogūnus ir česnaką. Pakepinkite svogūną, kol jis suminkštės, o tada nukelkite keptuvę nuo ugnies.

Paimkite stiklinę ar molinę kepimo formą, apšlakstykite ją aliejumi. Uždėkite pirmą sluoksnį bulvių, kad būtų pilnai padengtas formos plotas. Tuomet sudėkite marinuotos mėsos juosteles ir dar vieną sluoksnį bulvių. Taip pakartokite, kol viršų uždengsite bulvių juostelėmis.

Iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje būsimą apkepką kepkite apie 45–60 minučių, kol gražiai paruduos. Apkepą ant stalo patiekite su mėgstamu padažu arba  skanaukite tiesiog vieną. Skanaus!

Kokybiški, nebrangūs ir gardžioms patiekalų idėjoms tinkami maisto bei kiti produktai pirkėjų laukia visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Pranešimą paskelbė: Tomas Šiuškus, UAB „Bosanova”

Facebook Comments