Ką privalote žinoti, jei niekada neturėjote kontaktinių lęšiu?

Lęšiai internetu

Kontaktiniai lęšiai yra pats patogiausias ir moderniausias būdas koreguoti regą. Linzes gali nešioti beveik kiekvienas. Jos leidžia gyventi daug aktyvesnį ir malonesnį gyvenimą, rimčiau, ekstremaliau sportuoti. Bet kai siūlomų lęšių pasirinkimas toks didelis, kaip nesuklysti, jei niekada neturėjote kontaktinių lęšių?

Pirmas žingsnis, kurį turite padaryti, tai apsilankyti ir pasikalbėti su savo akių priežiūros specialistu. Jis, atlikęs keletą jūsų akių sveikatai svarbių tyrimų padės nustatyti kokie lęšiai bus sveikiausi ir patogiausi jums.

Kontaktiniai lęšiai tai nedidelės, plonos optines linzės, dedamos ant akių ir pagerinančios jūsų regėjimą. Dažniausiai juos nešiojama tam, kad gydyti pagrindinius regos sutrikimus, tokius kaip miopija, toliaregystė, presbiopija ir astigmatizmas. Kontaktiniai lęšiai trumparegystei ir toliaregystei yra sferiniai ir padeda bei koreguoja būtent šias regėjimo problemas. Astigmatizmui koreguoti yra naudojami astigmatiniai lęšiai, kurie padeda pakoreguoti netaisyklingą akies paviršiaus formą. Priesbiopiją gydo daugiažidiniai arba vienžidiniai kontaktiniai lęšiai. Visos šių lęšių rūšys turi skirtingus lęšių tipus. Linzės yra skirstomos pagal gamybos medžiagą, paskirtį bei nešiojimo laiką.

Jeigu susižinojote, kokie lęšiai reikalingi jums, kreipkitės pas okulistą ir jis parinks patikimą ir akių sveikatai nekenkiančia lęšių rūšį. Atsakę į kelis klausimus padėsite jam parinkti kontaktinius lęšius, kurie labiausiai tiks jūsų akims ir puikiai tiks jūsų gyvenimo ritmui ir veiklai. Informavęs apie galimus variantus daktaras duos išbandyti bandomuosius lęšius ir atliks keletą tyrimų, kurie užtikrins jūsų akių sveikatą. Žinokite, kad tyrimas jums kainuos, nes jis nėra būtina, bet geriau vertėtų nerizikuoti ir pasaugoti savo akis. Tada sužinosite kaip teisingai įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius bei jų priežiūros ypatumus. Įsidėti lęšius yra neskausminga, tad jei gerai klausysite okulisto nurodymų susitvarkysite be jokio vargo ir greitai priprasite prie šios kasdienes procedūros. Atsižvelgus į jūsų regos sutrikimus, jums bus parinkti lęšiai padedantys juos gydyti ir koreguoti.

Ne visos linzės yra vienodos, todėl nustatyti kokie lęšiai labiausiai tiks jums yra be galo sunku, nes tai įtakoja labai daug skirtingų faktorių. Net tokie dalykai kaip jūsų amžius, darbas, praeitis, gyvenimo būdas, regėjimo ir kiti sveikatos sutrikimai gali paveikti tai, kokie lęšiai tiks jums. Be akių priežiūros specialisto neapsieisite, tik jis jums pasakys, kokie lęšiai labiausiai tiks būtent jums.

Jeigu ieškote kontaktinių lęšių, kurie keičia akių spalvą, o ne koreguoja regą, tai jums reikalingi spalvoti kontaktiniai lęšiai. Jie pakeičia arbe pabrėžia turimą akių spalvą, bet kadangi kiekvieno žmogaus akys ir jų spalva yra skirtinga, tai ir lęšių poveikis bus kitoks ir sukurs visiškai naują, unikalią akių spalvą. Šie kontaktiniai lęšiai taip pat turi specifinius laiko terminus, kurie nustato kiek galite juos nešioti.

Visą reikiamą informaciją apie kontaktinius lęšius ir jų priežiūrą rasite https://www.lensor.lt/.

Facebook Comments