Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką daryti, jei automobilis pateko į avariją?

Automobilio dazymas

Mūsų šalyje yra be galo daug automobilių. Mes jais naudojamės, kad pasiektume darbą ar kitą mums reikalingą vietą. Tačiau kaip bebūtų gaila pripažinti, kiekvieną dieną dalis tų automobilių patenka į avarijas. Kai kurios avarijos nėra baisios. Jose žmonės nesusižeidžia, o automobiliai būna tik įbrėžiami ar įlenkiami. Tačiau yra ir tokių autoįvykių, po kurių automobiliai būna stipriai apgadinti. Ką reikia daryti su tokiu automobiliu, kuris nebėra techniškai tvarkingas? Yra keletas sprendimų:

  • Parduoti

Vienas iš pasirinkimų yra parduoti. Parduoti galima visiškai netvarkytą automobilį – tokį, koks jis liko po avarijos. Tačiau dažniausiai už daužtą ir sugedusį automobilį gausite kur kas mažiau pinigų nei už važiuojantį. Antrasis variantas – pataisyti tiek, kad jis veiktų, tačiau netaisyti kosmetinių pažeidimų. Už tokį automobilį gautumėte žymiai daugiau nei už nevažiuojantį, tačiau vis tiek ne tiek daug, kiek gautumėte už idealiai tvarkingą. Trečiasis variantas – sutvarkyti automobilį idealiai ir tik tuomet parduoti. Šio pasirinkimo trūkumas yra tas, kad taisymas gali kainuoti daugiau nei gausite pardavę automobilį.

  • Pasilikti

Šis pasirinkimas yra priimamas dažniausiai. Žmonės labai dažnai savo automobilį sutvarko bent jau minimaliai. Tai yra daroma tam, kad juo būtų galima naudotis ir toliau. Tokiu atveju dažnai yra nedaromi estetinio remonto darbai, tačiau tai ne visuomet yra teisingas pasirinkimas. Jei automobilis, kuris buvo patekęs į avariją, nėra perdažomas, o įbrėžimai ir įlenkimai nėra pašalinami, tuomet jis yra kaip tiksinti bomba. Ta bomba yra rūdys. Įlenktos ir įbrėžtos vietos pradeda rūdyti žymiai greičiau. Todėl, jei planuojate automobilį pasilikti, jums būtinai yra reikalingas automobilio dazymas.

  • Iškeisti

Dar viena išeitis – tai apsikeitimas automobiliais. Yra nemažai žmonių, kurie yra linkę savo automobilį iškeisti į kitą. Tokiu atveju jums interneto pagalba reikia surasti žmogų, kuris sutiktų už jūsų neveikiantį automobilį atiduoti savo veikiantį. Žinoma, iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti neįmanoma. Tačiau tikrai galima atrasti entuziastų, kurie sutiktų atiduoti savo mažiau vertingą automobilį už jūsų brangesnę ir sugedusią transporto priemonę.

Parduoti, pasilikti ir iškeisti – tai yra trys pagrindiniai sprendimai, kuriuos galite padaryti, jei jūsų automobilis pateko į avariją.

Facebook Comments