Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Jolantos Sinkevič parodos atidarymas

Birželio 13 d. 17 val. Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos galerijoje 3A vyks Jolantos Sinkevič parodos atidarymas.

Ši paroda – šeštoji asmeninė Jolantos paroda. Autorė dalyvavo 4 grupinėse parodose, taip pat dalyvavo 2018 m. Tarptautinėje akvarelistų parodoje Prahoje.

Autorės paveikslai iškeliavo į Vokietiją, Indiją, Kroatiją ir puošia daugelį Lietuvos namų.

Autorė pristato save taip:

Esu matematikė, kuri matematikoje mato ne tik sausą mokslą, o Kosmoso Dėsnius. Tai berods vienintelis mokslas, kur nauji atradimai beveik niekada nepaneigia senų tiesų, o papildo jas. Svarbu praplėsti savo supratimą, savo sąmonę. Tai yra mano pasaulėžiūros pagrindas.

Visada buvau aktyvi kūrybos vartotoja. Koncertai, teatrai, parodos, muziejai, knygos buvo nuolatiniai mano laisvalaikio palydovai. Sėmiau kitų žmonių kūrybą, kol prisisotinau ja. Atėjo laikas kurti pačiai. Tapti kūrėja. Matyt neatsitiktinai susidomėjau akvarele 2011 m. Suradau gerą mokytoją. Žymi akvarelistė Eglė Lipeikaitė nuoširdžiai perdavė ne tik savo žinias ir technikų valdymą, bet ir meilę akvarelei.

Liejimas akvarele – tai nuostabi patirtis. Reikia išmokti valdyti vandenį, tą galingą stichiją! Ir kartais pavyksta, o kartais reikia nuolankiai pasiduoti arba būti jai lygiaverčiu partneriu! Tai kaip gyvenimas, kuriame viskas įmanoma ir niekada nežinai galutinio rezultato.

Šiuolaikiniame pasaulyje beveik nėra saugios erdvės, kur galima mėgautis švelnumu, šviesa, gerumu nesigėdijant to. Šioje parodoje, tai įmanoma, leistina ir net būtina.

Renginys nemokamas

Pranešimą paskelbė: Ieva Grigaitytė, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Facebook Comments