„Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ – Rytų Aukštaitija kvies vasarą pasitikti supantis!

„Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ – Rytų Aukštaitija kvies vasarą pasitikti supantis!

1002 ežerų kraštas – Rytų Aukštaitija – šylančius orus pasitinka su kvietimu suptis. Vaizdingiausiose Anykščių, Utenos, Molėtų, Ignalinos, Zarasų ir Visagino vietose esančios sūpynės lauks turistų ir kvies ežerais grožėtis besisupant. Bendradarbiaujant šių rajonų turizmo informacijos centrams inicijuotas „Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ projektas visas regiono sūpynes „apgyvendino“ interaktyviame žemėlapyje, kuris padės atrasti dar neaplankytas regiono vietas.

Turizmo informacijos centrų atstovai teigia, jog Rytų Aukštaitija turistus iš Lietuvos ir užsienio pirmiausia traukia ežerais. Žaidimu „Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ keliautojai bus kviečiami tūkstančio ir dviejų ežerų krašte ne tik išbandyti vandens pramogas, bet ir įsisupti bei taip trumpam pamiršti ribą, skiriančią ežerą nuo dangaus.

Visą pavasarį turizmo centrai skelbs „sūpuokliškus“ maršrutus bei kvies dalyvauti žaidimuose – su turizmo centrais dalintis įsimintiniausiais įsisupimais. Atradimų netrūks: sūpynes poilsiautojai atras poilsiavietėse, ežerų salose, sodybose ir pramogų parkuose.

Kad ežerų kraštą ir jame įsikūrusias sūpynes atrasti būtų lengviau, projektui sukurta ir speciali platforma-žemėlapis, kurioje ežerų krašto svečiai ras sūpynių koordinates ir jų nuotraukas. Nuolat pildomą sūpynių žemėlapį jau dabar galima pamatyti čia.

Projekto sumanytojų teigimu, kiekvienas, bent kartą supęsis ant ežero kranto, patvirtintų, kad siūbuojant drauge su ežero bangomis, gera šypsotis, pajausti lengvumą ir ryšį su gamta. Todėl organizatoriai tikisi, kad kelionės sūpynių maršrutais patiks tiek atsipalaidavimo ieškantiems suaugusiems, tiek visad linksmybėms nusiteikusiems mažiesiems.

 

Projektas „Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ tęsis iki pat birželio. Informaciją apie projekto naujienas ir vykdomus žaidimus keliautojai gali rasti regiono „Facebook“ paskyroje – „Visit Aukštaitija“.

 

Pranešimą paskelbė: Viktoras Smertjevas, MB Raudonos durys
„Įsupkim 1002 ežerus vasarai“ – Rytų Aukštaitija kvies vasarą pasitikti supantis!

Facebook Comments