Išskirtinis žemėlapis: pažymėjo Lietuvos gamtos perlus nuo A iki Ž

Asalnų poilsiavietė, „Ąžuolų salos“, Bražuolės stovyklavietės, Cirkliškio piliakalnis. Tai – tik keli objektai iš specialaus Lietuvos žemėlapio, į kurį įtraukti gražiausi gamtos kampeliai, idealios vietos atgauti ramybę ar smagiai praleisti laiką ežerų pakrantėse. Jį sukūręs lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kviečia žmones keliauti po Lietuvą, aplankyti jiems labiausiai patinkančias vietas ir dalintis savo iškylų akimirkomis.

„Šį žemėlapį sukūrėme norėdami paskatinti žmones daugiau laiko praleisti gryname ore ir atrasti Lietuvą. Žmonės daug keliauja svetur, bet paradoksalu – dažnai nežino, ką galima rasti Lietuvoje. O mūsų šalis sparčiai keičiasi, joje gausėja lankytinų vietų, net ir visiems žinomi lankytini objektai tarsi įgauna antrą kvėpavimą, pavyzdžiui, Anykščių šilelyje įrengtas Medžių lajų takas. Tikimės, kad besižvalgydami po žemėlapį kompiuterio ar telefono ekrane lietuviai panūs aplankyti dar nematytas vietas, o gal sugrįžti ten, kur jau seniai planavo“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė. 

Išskirtinį Lietuvos žemėlapį galite rasti „Maximos“ interneto svetainėje adresu www.maxima.lt/vasara. Jame yra pažymėti 48 iškyloms skirti mūsų šalies gamtos kampeliai su nuotraukomis ir aprašymais, kurie atitinka skirtingas lietuviškos abėcėlės raides. Šios vietos buvo atrinktos galvojant apie įvairiausių poreikių turinčius žmones – tiek šeimas, norinčias užsiimti aktyviu laisvalaikiu, tiek ieškančius ramybės ir mėgstančius pabūti gamtos draugijoje.

Projektu „Apkeliauk Lietuvą nuo A iki Ž“ prekybos tinklas „Maxima“ nori paskatinti žmones laiką leisti aktyviai ir sveikai, būnant gryname ore, o savaitgaliais ar atostogų metu išnaršyti mūsų šalį pėsčiomis, dviračiais ar automobiliu. Svetainėje rasite daugybę rekomendacijų poilsiui ir įvairių poilsiaviečių.

Keliautojai žemėlapyje taip pat ras įvairiems poreikiams, pomėgiams ir skoniams pritaikytų receptų, ką pasigaminti iškylaujant. Turintys daugiau laiko ir keliones planuojantys iš anksto juos galės susikrauti dar būdami namuose, o spontaniškiems iškylautojams tereiks užsukti į artimiausią parduotuvę ir įsigyti reikiamų produktų maisto gamybai. Žemėlapyje pažymėtos arčiausiai gamtos objektų esančios „Maximos“ parduotuvės, kur žmonės ras viską, ko gali prireikti iškylai.

Lietuviškas prekybos tinklas iškylautojams paruošė dar vieną staigmeną: liepos mėnesį startavo visą vasarą truksiantis konkursas #ApkeliaukLietuva. Jo metu „Maximos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės kviečiami dalintis savo iškylų akimirkomis ir laimėti prizus iškyloms nuo A iki Ž.

Liepą startuoja ir kitas kampanijos „Lietuva, ačiū!” etapas – „Ačiū“ turas per Lietuvą. Jo metu prekybos tinklas aplankys daugelį šalies savivaldybių ir padėkos vietiniams tiekėjams bei gamintojams, kuriantiems pirkėjų mėgstamiausią ir vertinamą lietuvišką produkciją, o klientams „Maxima“ atveš šventę bei pasiūlys už ypatingą kainą įsigyti mėgstamiausių prekių, kurios bus pristatytos atskirais sunkvežimiais. „Ačiū“ turas prasidės liepos 26 dieną Anykščiuose – tokį sprendimą įkvėpė „Maximos“ kampanija „Vasara nuo A iki Ž“. Pradėjus turą nuo A raide prasidedančių Anykščių ir šio miesto šventės, planuojama ją tęsti burtu keliu parenkant kitus miestus ir miestelius, o užbaigti paskutinėmis abėcėlės raidėmis.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Facebook Comments